Zihin kontrolünün amacı nedir?

Aslında “zihin kontrolü” adıyla yapılan faaliyetlerin kime, ne amaçla hizmet ettiği aşağı yukarı belli. Ama elimizden geldiği kadarıyla araştırmalara dayanan bir şekilde zihin kontrolünün amacının ne olduğuna değinelim. Telegram ve çeşitli insanlık dışı zihin kontrol mekanizmalarını kullanan hain, insanımsı merciler hakkında konuşalım:

Zihin kontrolü neden yapılır?

Önceki tanımlardan haberdar iseniz zihin kontrolünün ne demek olduğunu ve daha çok kimler tarafından kullanıldığını biliyorsunuzdur. “Zihin kontrolü ne demektir?” adlı yazımızı da okuyabilirsiniz. Konuyla olan bağlantısının korunabilmesi için tek cümleyle burada da tanımlayalım:

Zihin kontrolü; bazı güç odaklarının insanları amaçları doğrultusunda yönetebilmek, fikirlerini şekillendirip hayat tarzlarını kontrol edebilmek için uyguladıkları etik dışı faaliyetlerinin tümüne verilen isimdir. Zihin kontrolünde teknolojik imkanlardan yararlanılabilmekle birlikte, işin içinde insan psikolojisi, propaganda bilgisi ve toplum mühendisliği mutlaka vardır. Ayrıca zihin kontrolü; bu konuda bir master veya doktoranın gerektirdiği kadar araştırma yapmış insanlarca son derece sistematik, sinsi bir şekilde uygulanır. 

Dolayısıyla şu cümlenin doğruluğunu hiçbir şey değiştirmeyecektir: Zihin kontrolünün kökünde yönetme ve mutlak güç arzusu vardır. Ama bu mutlak güç isteği etik yollarla gücü elde etme, insanların saygısını kazanma konseptiyle tamamen alakasızdır. İnsanlar söz konusu çıkarcı grupları eleştirmeyecek, onları birer mankurt haline getirecek planları içerir. Onları hissettirmeden hipnotize etmeyi, sorgusuz sualsiz bir şekilde itaat ettirmeyi amaçlar. Aslında zihin kontrolü; çevre karşısında yaşadığı özgüven sorunu sebebiyle eşine, kızlarına hayatı dar eden çakma maçoların zihniyetinin ta kendisidir. İnsanları telegram ve zihin kontrolüyle mankurtlaştırmayı isteyecek derecede bir güç isteğinin kökeninde buram buram korku, buram buram güvensizlik mevcuttur. Halbuki azıcık adam gibi işinizi yapsanız, üretime katkıda bulunursanız güç kendiliğinden gelecek zaten. Öyle değil mi doktor, ama sen herhalde biraz farklı yetişmişsin, pek anlamazsın…

Zihin kontrolünün en önemli amacı; toplumun algılarını değiştirmek, düşüncelerini hainlerin çıkarlarına hizmet edecek şekilde yönlendirmek ve insanları tekrar ayağa kalkamayacakları şekilde robotlaştırarak hipnotize etmektir. Bundan birkaç on yıl öncesinde toplum mühendisliği, psikoloji, siyaset gibi uzmanlıkların ağrılığında yapılan zihin kontrol faaliyetleri, 1950’lerden sonra artan deneylerle bilimsel bir kimlik de kazanmıştır. Kitlelere yönelik zihin kontrolü uğruna yapılan deneyler günümüzün belası Telegram’a kadar varmıştır. O deneyleri de ileriki yazılarımızda itinayla yazacağız. Bugün yasa dışı bir şekilde binlerce insana uygulanan Telegram, herhangi bir direnç göstermeksizin insanların zihinlerini manipüle etme, kullanan grupların düşüncelerini insanlara sanki kendi düşünceleriymiş gibi kabul ettirme riski barındırmaktadır.

Yani Telegramla zihin kontrolü; maruz kalsın kalmasın herkesin mutlaka bilgilenmesi ve gerektiğinde fark edebilmesi gereken bir konudur. Çünkü toplum mühendisliğini, psikolojik harekatı ve benzer unsurlardan oluşan zihin kontrolünü fark edebilirsiniz. Ama elektromanyetik esaslara dayanan Telegram; sizin bilginizin ve tecrübenizin oluşturduğu bariyerleri aşarak doğrudan beyninize etki edebilir. Sizi karşı koyamayacağını bir şekilde yıllarca yönetebilir. İnsan beyni; kendisine elektromanyetik yöntemlerle dışarıdan ulaşılmasına karşı dirençli değildir. Evrimimizde böyle bir mevzu bulunmamaktadır ve Telegram zihin kontrolünü daha da tehlikeli yapan şeylerden biri budur.


Sevgili okurlar; zihin kontrolüyle ilgili yazılacak yazılar sadece birer bilgilendirme yazısından ibaret olacaktır. Fazla abartılırsa komplo teorisinden öteye gidemeyecektir. Ama elektromanyetik yöntemlerle zihin kontrol (Telegram gibi); yüzyılın tehlikesidir ve tamamen gerçektir. Eğer telegrama benzer belirtilerden muzdaripseniz, benzer şüpheleriniz varsa lütfen iletişime geçmekten ya da bu sorunu çevredeki arkadaşlarınıza açık açık anlatmaktan çekinmeyin.

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 60 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*