Zihin kontrolüne karşı kendimizi nasıl savunabiliriz?

Telegram zihin kontrolü günümüzde dünya üzerindeki üzerindeki herkese uygulanıp gizli servislerde yayınlanan bazı çetelerin, Tanrı kompleksli hastalıklı insanların uyguladığı bir manipülasyon yöntemidir. Zihin kontrol mağdurları hariç insanlara bunun artık olağan bir teknoloji olduğunu anlatmaya çalışsak, hatta önemli bir kısmını psikolojik bir rahatsızlık taşımadığımız konusunda ikna etmeye çalışsak da elimizden geldiğince önlem almamız gereken bir felakettir. 21. yüzyılda özgürlüğün, kişisel mahremiyetin, hatta insan olma bilincinin, beynimizin en büyük düşmanı olan şeytani bir teknolojidir.

Zihin kontrolü temel olarak elektromanyetik saldırılara dayanmaktadır. İnsan beyni üzerinde yapabildiği pek çok manipülasyonla telegramcılar, sivil insanlar üzerinde yaptıkları kontroller ve manipülasyonlarla yapay bir kader yaratarak insanları yönetmeye çalışırlar. Tabii ki bunun yanında modern çağla birlikte gelen; insan vücudunda, dolayısıyla zihin üzerinde sağlığınızı bozucu etkiler yaratan unsurlardan da yararlanırlar. Amaçlarına ve sizde bulunan zaaflara göre sizinle bir oyuncak gibi oynayabilir, eğer farkında değilseniz sizde psikolojik rahatsızlıklar yaratarak beyin sağlığınızı bozabilir, hatta ağız ve diş sağlığı, gözleriniz, saçlarınız, iç organlarınız, deriniz üzerinde yarattıkları tahribatlarla kansere, kalp krizine varacak derecede rahatsızlıklara sebebiyet verip hayatınızı karartabilir, ölümünüze sebep olabilirler.

Zihin kontrolü var olduğu sürece kişisel mahremiyet, özel hayat, tamamen yalnız olduğunuz tek bir an, tek bir aile mahremiyetine dahi sahip değilsiniz. Bunların yanında düşüncelerinizi, hayallerinizi, hafızanızı, planlarınızı görebildiklerinden, telegram zihin kontrolü var olduğu sürece hangi partideni hangi memleketten, hangi ideolojiden, etnik gruptan olduğunuzun bir önemi olmadığından bahsetmeye dahi gerek yoktur sanırım… Ayrıca; düşüncelerinizin manipüle edilebileceğinden, büyük ölçüde zihin kontrolcülerin istediği gibi düşünüp hareket edebiliyor olabileceğinizden, anlık hareketleriniz ve reflekslerinizin etkilenebileeğinden de bahsetmeden geçemyeceğim.

İki bölümden oluşan videoda zihin kontrolüne elektromanyetizma, sağlık ve psikoloji açısından yapılabilecek savunmalar konusunda bir beyin fırtınası yaptık. Lütfen her türlü yorum, görüş, eleştiri ve destek bildiriminden çekinmeyin.

Hasta ruhlu zihin kontrolcülerin ifşa olacağı güne kadar bunlarla idare etmek durumundayız.

TELEGRAM İŞKENCESİ DÜŞÜNCENİN SONUDUR.

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜ BİR İNSANLIK SUÇUDUR!…

 

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?


BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 122 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

2 Comments

  1. size önerim eğer bazı tv programları sizinle görüşmeyi ya da programlarına katılmanızı isterlerse bunu reddetmeniz. zira medyada telegramcıların adamı olmayan kimse yok. sizi bir nevi pusuya çekmek isteyebilirler. acı ama gerçek. daha acısı insanımızın 7 gün 24 saat tv izliyor oluşu. acaba halkın beyni bunu nereye kadar taşıyacak? telegram’la tek bir mücadele yöntemi var, iyi bir avukat bulup dava sürecini başlatmak. mahkemeler oldum olası bana itici gelmiştir ama bundan başka bir çare olmadığının farkındayım. benim diğer telegram mağdurlarından farkım telegram’ı kimlerin yapıyor olduğunu çok iyi biliyor oluşum. isim isim hepsini savcıya bildireceğim. ama tekrar edeyim; ilk aşamada doğru avukatı bulmak zorundayız. yakında facebook üzerinden telegram gerçeklerini ifşa etmeyi planlıyorum.

    • Dava süreci başlatmak için kanıt gerekli. Somut, savcının görev tanımına uyacak kanıtlar… Şimdiye kadar soruşturma açmayı deneyen pek çok mağdur oldu ama takipsizlik kararıyla geri döndü. Benim telefon dinlemeleri dolayısıyla verdiğim şikayeti de görmüşsünüzdür zaten…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*