Zihin kontrolü mağduru Çağlar Aytar’ın CHP Grup Toplantısındaki eylemi büyük yankı uyandırdı!…

23 Ekim 2018 tarihli CHP Grup Toplantısı’nda Cemal Kaşıkçı’nın ölümünden bahsedildiği sırada elektromanyetik zihin kontrolü mağduru Çağlar Aytar; Cemal Kaşıkçı’nın ölmediğine ve olayın ABD’nin bir zihin kontrol kurgusu, bir kitle ve algı yönetim kurgusu olduğuna dair protestoda bulundu.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşması sırasında zihin kontrol protestosuna başlayan Çağlar Aytar; protestosu üzerine salondan dışarı çıkartıldı ve elektromanyetik zihin kontrolü konusu kapatılmış oldu. Tek akılda kalan ise Çağlar Aytar’ın dışarı çıkartılırken kameralara karşı söylediği sözler oldu:

Cesur eyleminden dolayı Çağlar Aytar’ı tebrik ediyor, milli güvenliğe ve insan haklarına kast eden telegram zihin kontrolünün bir an önce ifşa olmasını ve gerekenin yapılmasını diliyoruz.

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?


BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 122 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*