Zihin kontrol mağduru O.A. ile yapılan görüşme

Belçika’da yaşadığı sırada üzerinde zihin kontrol uygulandığını söyleyen ve halen işkencelerden muzdarip olan Sayın O.A.’nın 8 Haziran 2017 tarihinde telegram işkencesiyle ilgili sorulara verdiği cevaplar şu şekilde:

1.İsim, meslek, doğum yeri, yaşadığınız yer, vs. olarak kısaca kendinizi tanıtır mısınız? Geçmişte nerelerde yaşadınız ve şu anda nerede ikamet ediyorsunuz:

-İsmim O.A. Doğum yerim Niğde. Mesleğim koltuk döşemeciliği. Yurt dışında 15 yıl ikamet ettim. Belçika’dan iki yıl önce dönüş yaptım. Şu an Niğde’de ikamet etmekteyim.

 2.Telegram zihin kontrolü ilk olarak nerede ve ne zaman başladı? İlk olarak hangi belirtilerden ötürü bunu fark ettiniz?

-İlk olarak Belçika’da 2000 yılında başladı. Bundan önce de yapıldı fakat sesli değil gizli olarak. Benimle konuşmaya başlamaları sayesinde fark ettim.

3.Fark etmeden önceki yaşantınızı incelediğinizde, zihin kontrolünü anımsatan herhangi bir garip olay hatırlıyor musunuz?

-Yaşıyordum çünkü aşırı baskı yapılıyordu. Baş ağrısı, gereksiz öfke gibi belirtiler vardı. Çalışmış olduğum yerlerde hep benimle uğraşıyorlardı ve bir türlü anlam veremiyordum. Sebebinin ne olduğunu sonradan anlamaya başlamıştım.

4.Ailenizde veya sizde herhangi bir psikolojik rahatsızlık mevcut mu?

-Genetik olarak da benim üzerimde de herhangi bir psikolojik rahatsızlık yok.

5.Başlangıçtan itibaren zihin kontrol işkencesi aynı şiddetle mi devam etti. Evreler halinde bahseder misiniz?

Sürekli aynı devam etti. Beynimle sürekli oynuyorlar, istediklerini yaptırmak istiyorlardı. Bunaltıyorlardı beni. Zihnime hükmediyorlardı. Şimdi de canlı olarak aralıksız devam ediyor.

6.Bugün en çok hangi etkilerden muzdaripsiniz?

Nereye gitsem hep önümdeler. İstediğimi yapamıyorum. Engelleniyorum. Performansım düşürülüyor. Bir şeye odaklanamıyorum.

7.Zihin kontrolünün tipik zararları dışında normal hayatınıza da zarar verdiler mi? Maddi veya manevi bir kayba sebep oldular mı?

Evet. Eşimden onların sebep olduğu şeylerden dolayı boşandım. Maddi olarak her şeyimi kaybettim. Boşanalı 5 yıl oldu ve mahkemem bitmedi bunun getirdiği külfet çok ağır oldu. Mahkeme prosedürleri ve masrafları üzerime yüklendi. Hangi boşanma davasında 150 bin TL masraf çıkar? Sosyal adalet olmasa gerek.

    8.Dışarıda yanınızdan geçen insanların konuşmaları, televizyonda söylenen replikler, vs. sıradan durumları üzerinize alındığınız, özel hayatınızla bağdaştırdığınız oluyor mu? Telegramcılar sizi bunu yapmaya zorluyor mu?

Evet aynen öyle. İyi düşünürsem aksini söylüyorlar. İzlediklerim ve şahsen muhattap olduklarıma müdahale ediyorlar. Kendi doğrularına göre..

9.Dışarıda birileri tarafından takip edildiğiniz oldu mu? Size takip altında olduğunuza ve kişisel mahremiyetiniz olmadığına dair imalarda bulundular mı?

Takip edilmedim. Ama dışarıdan devlet tarafından kontrol edildiğime eminim. Nereye gitsem hep boş döndüm.

   10. Zihin kontrolü, yasadışı takip ve dinleme gibi konularda gerekli müraacatlarda bulundunuz mu? Bulunduysanız nasıl bir tutum sergilediler.

Bağlı bulunduğum adalet makamlarına müraacatta bulundum ve başımdan geçenleri dilekçeyle arz ettim. Şikayette bulundum. Beni haksız çıakrdılar. Verdiğim belgeler ıspatlıydı fakat ilgilenmediler. Hatta savcı beni ikinci defa vardığımda dinlemeye bile tenezzül etmedi kovdu “Sen yine mi geldin?” diye… Hesaplarıma ve evime bloke koydular aklı dengesi bozuk diye. Hakkımı aradım burada da bana ceza kestiler. Mahkeme masrafı adı altında.

11.Zihin kontrolü ve teknik takip hakkında görüş, istek, talep, diğer mağdurlara tavsiye, insanlara bilinçlendirme babında eklemek istedikleriniz nelerdir?

Bu yasal değildir zorbalıktır. Benim düşüncelerim vesveselerim beni ilgilendirir. Sapıklıktır bu. Sahipsiz olduğumuz için bunlar oluyor. Nerede hakkımızı arayalım. Mahkemede mi? Nereye dayanalım hepsi boş. Lanet etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden. Kadere razı olup Allah’a sığınmak en doğrusu. Hiçbir mazlumun ahı yerde kalmayacak elbet bir gün…


TELEGRAM İŞKENCESİ BİR İNSANLIK SUÇUDUR!

TELEGRAM İŞKENCESİ ÖZGÜR DÜŞÜNCENİN SONUDUR!

About Feyyaz Yükselci 58 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*