Zihin kontrol mağduru E.Ö. ile yapılan röportaj

İstanbul’da yaşayan E.Ö.; yaklaşık 3 yıldır zihin kontrolünden muzdarip bir şekilde yaşantısına devam ediyor. Zihin kontrolünden önce kendi halinde bir üniversite öğrencisi olup, kendi işini yapan, hayata emin adımlarla devam eden E.Ö.; bugünden 3 yıl öncesinde başlayan bazı belirtiler, hayatında meydana gelen gariplikler neticesinde zihin kontrolüne maruz kaldığını anlamış ve kendini bir anda bu şeytani, insanları yabana atar gibi harcayan teknolojinin avuçlarında buluvermiş.

İstanbul’da yaşayan ve tüm işkencelere rağmen telegram zihin kontrolüne karşı duruşuyla her zaman takdirleri üzerinde toplayan E.Ö.; mağdurluğunun başlamasını, zihin kontrolünü fark edişini ve başından geçenleri Düşünce Polisi’ne anlatmayı kabul etti. İşte aşağıda Sayın E.Ö.’nün röportajının eksiksiz hali…:


1.İsim, meslek, doğum yeri, yaşadığınız yer, vs. olarak kısaca kendinizi tanıtır mısınız? Geçmişte nerelerde yaşadınız ve şu anda nerede ikamet ediyorsunuz:

İsmim E.Ö. zihin kontrol başlayana kadar üniversite öğrencisiydim. Son sınıftaydım ama devam etmeme müsade etmediler. Aynı zamanda bir organizasyon firmasında çalışıyordum, oradan da ayrılmak zorunda kaldım. Eminönü/İST doğumluyum hala İstanbulda ikamet etmekteyim.

2.Telegram zihin kontrolü ilk olarak nerede ve ne zaman başladı? İlk olarak hangi belirtilerden ötürü bunu fark ettiniz?

2014 Aralık ayında farkettim. Bir gece odamda otururken zihnime yoğun olarak görüntüler gelmeye başladı. Aynı zamanda düşüncelerle boğuşuyordum. Ertesi gün kalktığımda dün geceyi düşündüm. Bir tuhaflık olduğunu farkettim. Zaten öncesinde de takip edilme hissi vardı. Bir tuhaflık olduğunu farkediyordum. 2014 Aralık ayında o geceden sonra zihnim mi kontrol mü ediliyor dedim. İnternete girip zihin kontrolü var mı diye baktım. İnternette zihin kontrolünün olduğunu öğrendiğim an kendilerini net bir şekilde belli ettiler ve o tarihlerden bugüne kadar aralıksız işkence şeklinde geçmeye devam ediyor.

3.Fark etmeden önceki yaşantınızı incelediğinizde, zihin kontrolünü anımsatan herhangi bir garip olay hatırlıyor musunuz?

Bana birçok şeyi hatırlattılar. Taaa çocukluktan gelen bir takip edilme durumu söz konusu. Mesela çocukken hatırladığım kadarıyla 10-11 yaşında evimizin terasında otururken bir ses gökten “E….!!!!” diye seslenmişti. Bu hatırayı onlar hatırlattı. Daha sonra internette araştırma yaparken tesadüfen bu teknolojilerin dünyanın herhangi bir yerine ses gönderebildiklerini öğrendim. Yani bu teknoloji henüz telefonların bilgisayarların yaygın olmadığı o dönemlerde de varmış. Bu ses gönderme olayı çocukluktan kalan bir zihin kontrol vakası.

4.Ailenizde veya sizde herhangi bir psikolojik rahatsızlık mevcut mu?

Hayır.

5.Başlangıçtan itibaren zihin kontrol işkencesi aynı şiddetle mi devam etti. Evreler halinde bahseder misiniz?

Dediğim gibi 2014 Aralık ayından sonra yoğun bir şekilde başladı. İlk iki sene çok zor geçti. 3. senede artık içinde bulunduğunuz durumu daha iyi anlamdırıyorsunuz daha rahat mücadele ediyorsunuz ama işkence hiç bitmiyor. Bu nasıl bir şeyse seçtikleri zihin kontrol mağdurlarına bir an nefes aldırmadan işkence yapıyorlar ve seneler sürüyor.

6.Bugün en çok hangi etkilerden muzdaripsiniz?

Beni en çok muzdarip eden konu dışarı çıktığımda ıslıkçı denilen insanların konuşmaları ve normal zamanlarda da devam eden takip edilme hissi. Düşünsenize en rahat edeceğiniz yerde, evinizde bile yalnız değilsiniz. Zihniniz okunuyor, müdahalelerde bulunuluyor.

7.Zihin kontrolünün tipik zararları dışında normal hayatınıza da zarar verdiler mi? Maddi veya manevi bir kayba sebep oldular mı?

Vermezler mi? Maddi olarak kaybım çok. İyi paralar kazandığım işimden oldum. Eee uzun süre çalışmayınca mecburen biriktirdiğiniz parayı harcıyorsunuz. Arabam vardı satmak zorunda kaldım. Son sınıf öğrencisiyken okulumdan oldum. Ailemle sorunlar yaşadım vs vs maddi-manevi verdikleri zarar büyük.

8.Dışarıda yanınızdan geçen insanların konuşmaları, televizyonda söylenen replikler, vs. sıradan durumları üzerinize alındığınız, özel hayatınızla bağdaştırdığınız oluyor mu? Telegramcılar sizi bunu yapmaya zorluyor mu?

Bu televizyonda konuşulan şeylerle kişiyi eşleştirme birçok mağdurda oluyor. Bende de oldu. Televizyonda konuşan kişi sanki size konuşuyormuş gibi oluyor. Bunu ilk zamanlarda ve işkenceden yorgun düştüğüm zamanlarda yapıyorlar. Tv gelen sinyalleri görüyorlar. O an düşündüğünüz şeyle anlık olarak eşleştiriyorlar. Siz de sanki size söylenmiş gibi düşünüyorsunuz.

9.Dışarıda birileri tarafından takip edildiğiniz oldu mu? Size takip altında olduğunuza ve kişisel mahremiyetiniz olmadığına dair imalarda bulundular mı?

Takip edilme hissi şöyle oluyor. Birileri tarafından değil de bilgisayar başında oturan zihin kontrol operatörünün takibi şeklinde oluyor. Zaten dışarıya çıktığınızda durumdan habersiz insanları da kendilerindenmiş gibi gösteriyorlar. Ama onlardan olan kendini bile bile belli eden insanlar da var. Bunun ayırdına varabiliyorum.

10. Zihin kontrolü, yasadışı takip ve dinleme gibi konularda gerekli müraacatlarda bulundunuz mu? Bulunduysanız nasıl bir tutum sergilediler.

MİT ve TSK özel kuvvetler’e yazdım ve polise gittim. Polisin yapabileceği birşey yok gibi gözüküyor. Bu teknolojiyi bilmiyorlar bile. MİT ve TSK’dan maillerime cevap vermedi.

11.Zihin kontrolü ve teknik takip hakkında görüş, istek, talep, diğer mağdurlara tavsiye, insanlara bilinçlendirme babında eklemek istedikleriniz nelerdir?

Zihin kontrol teknolojisi malesef çok ileride. Elektromanyetik dalgalar yani teknolojinin yanında cinleri de kullanıyorlar. Geçmişinizi görebiliyorlar, anınızı okuyabiliyorlar. İnsana tam olarak hükmedemese de insanın birçok şeyine hakim bir teknoloji. Mağdurlara tavsiyem sürekli birşeylerle ilgilensinler, zihin kontrolünü ve zihin kontrolcüleri fazla düşünmemeye çalışsınlar. İnsanlara tavsiyem ise bu teknolojiyi bilsinler. İllüminati, satanist zihin kontrolcüler vs bunlar yalan şeyler değil. Irak’ta Amerika için savaşan bir asker CİA zihnimi kontrol ediyor Işid adına çatışmamı istiyor demişti. Aynı zamanda yine Amerikalı ünlü şarkıcı Miley Cyrus Disney zihnimi kontrol ediyor demişti. Bunlar gerçek şeyler. İnsanların bunu bilmesi biz mağdurları rahatlatır ve bunu yapan insanları yakalatma konusunda bize güç sağlar.


Biz de E.Ö.’ye röportajı için teşekkür ediyor; tüm zihin kontrol mağdurlarını korkmadan, açık yüreklilikle dayanışmaya davet ediyoruz.

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜ BİR İNSANLIK SUÇUDUR!…

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 60 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*