Elektromanyetik zihin kontrol mağduru Feyyaz Yükselci olarak gerek zihin kontrolünün ne tarz bir işkence metodu olduğunu ilk defa duyanlara daha net bir şekilde aktarabilmek, böylelikle tehlikenin farkında olmalarını sağlamak; gerek kanıtsız, bilgi kirliliğinin kol gezdiği bir ortamda hayatımdaki olmayacak tesadüflerin, kendi kendime uyduracağım birtakım şizofrenik sesler,vs. şeklinde olamayacak elektromanyetik tacizleri daha iyi ve bilimsel bir şekilde ifade edip akıl sağlığımın yerinde olduğunu vurgulamak, bir zihin kontrol işkencesinin iç yüzünü, işlerin nasıl yürüdüğünü uygulamalı olarak kamuoyuna sunmak, gerekse en son yaptığım şeylerin, en son bulunduğum yerlerin ve söylediğim şeylerin zihin kontrolüyle ilgili olan kısmı olan mahremim dahilinde raporunu herkese açık bir şekilde vererek can güvenliğimi sağlamak, sırtımı özgür ve şeffaf kamuoyuna dayamak, bana bir şey olacak olursa da en azından pisi pisine değil de ardımda şüpheler bırakarak olması adına yapılan tüm işkenceleri gün gün not alıp; genelde aylık bazda yayınlamaktayım.

Dikkat! Eğer zihin kontrolünü ilk defa ayrıntılı olarak inceleyecekseniz dayanılması zor acılar, 3 yıla sığdırılmış ve kafayı yemekten beterini yapabilecek psikolojik işkenceler ve fiziksel zararlar, ters yüz olmuş bir gerçeklik algısı sizleri beklemektedir.

Okuyucudan ricam; vakit buldukça günlüklerin istediği kadarını, istediği yerden, istediği şekilde okumasıdır. Tabii ki hepsini okuması en makbule geçeridir. Ama en önemli ricam; bunun bir ruhsal sorun olup olamayacağına günlükleri ve zihin kontrolüyle ilgili tüm literatürü değerlendirerek elini vicdanına koyarak karar vermesidir. İster inanın ister inanmayın. Kesinlikle bir psikolojik rahatsızlık taşımıyorum. Ben bunları yaşıyorum ve bu şekilde yaşamaya devam ediyorum. Belki benim ömrüm dahilinde, belki de benden sonra söylediklerimin her bir harfinin doğru ve gerçek olduğu eninde sonunda anlaşılacak, gerçeğin ebediyen saklanabildiği şimdiye kadar tarihte görülmüş bir şey değildir. O yüzden kafam rahat gayet…

Ayrıca şu an zihin kontrolü sebebiyle okuduğum üniversitenin yanı sıra eski bir Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği öğrencisiyim. Fakat zihin kontrolü sebebiyle bu bölümü bitiremedim. Yani amacımın para kazanmak olması gibi, herhangi bir gizli amaç peşinde koşmam gibi bir şeyin olması, üşenmeden sayfalarca, şu an itibariyle neredeyse 2 yıldır olacak şekilde kar amacı gütmeyecek şekilde bu işlerle uğraşmam için hiçbir menfi sebep yoktur.

Günlüklerimde anlattığım her kelimenin doğruluğuna, telegram zihin kontrolcülerle olan her bir konuşmanın gerçekten, hiçbir şekilde abartmadan ve eksiltmeden gerçekleştiğine, kesinlikle hiçbir yalan söylemediğime namusum, şerefim üzerine ant içerim. Ekmek Kur’an çarpsın ki, Allah belamı versin ki, bir adım atmak nasip olmasın ki, iki gözüm önüme aksın ki doğruları anlattığıma ve bunların gerçekten olduğuna yemin ederim.

Saygılar

Feyyaz YÜKSELCİ

Elektromanyetik Zihin Kontrolü Mağduru

NOT: Aynı şekilde işkencelerini rapor etmek isteyen, yazı yazmak isteyen zihin kontrol mağdurlarının iletişime geçerek rica etmesi yeterlidir.

ESKİDEN YENİYE GÜNLÜK YAZILARI: