Wave Genome Zihin Kontrolüne karşı savunma konferansı gerçekleştirildi

Zihin kontrolüne ve psikotronik saldırılara karşı dünya üzerinde en iyi işler çıkaran şirketlerden biri olan Wave Genome’un İstanbul’daki 2. konferansı gerçekleştirildi.

Konferansta konuşmacı olarak görev alan Emel Yılmaz, katılımcılara Wave Genome’un üzerinde çalıştığı teknolojilerin elektromanyetik kirliliğe ve zihin kontrol saldırılarına karşı yaptığı korumayı detaylı bir şekilde anlatarak, zihin kontrol mağdurlarına ve zararlı elektromanyetik unsurlardan korunmak isteyenlere Wave Genome ürünlerini tanıttı.

Başta Tesla Generator olmak üzere Wave Genome ürünlerinin dayandığı teknolojinin ve prensiplerin açıklandığı konferans soru-cevap şeklinde ilerledi.

Zihin kontrol mağdurları için Wave Genome’un ürünleri önemli umut kapılarından biri. İnsanları kobay olarak kullanan hasta ruhlu şerefsiz telegramcılara karşı çalışmaların, her türlü teknik ve kamuoyu faaliyetlerinin artarak devam etmesi dileğiyle.

İstanbul’da düzenlenmeye devam edecek konferanslara katılmak isteyenler Facebook sayfasından mesaj yoluyla iletişime geçebilirler.

Wave Genome resmi web sitesi için tıklayınız. Konferanstan bir kesitin videosu da aşağıda mevcut.

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?

ŞÜPHELİ SÖYLEMLERİ BULUNAN T. HAKKINDA: ZİHİN KONTROLÜ İNCİRLİK ÜSSÜNDEN Mİ UYGULANIYOR?

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *