Telegram zihin kontrolüne dair sübjektif deneyimler

-Zihin kontrol mağduru bir arkadaşımızın bizler için yazdığı bir yazı-

Aslında her deneyim sübjektiftir ama zihin kontrolü gibi muammalı bir konuda özellikle sübjektif demek gerekir diye düşünüyoruz. Çünkü her mağdur olduğunu söyleyen kişinin, mağdur olduğuna inandığı deliller farklı farklıdır.

Aşağıya birkaç deneyim sıralayacağız ve bunların neden ve nasıl olabileceği hakkında varsayımlar üreteceğiz.

·         Saat

·         Aniden Dürtülme

·         Gelecekten Haber Almak (Kehanet değil)

·         Düşünülen Şeylerin Gerçekleşmesi

·         Sanal Takip

·         Rüyalar

·         Kulak Çınlamasıyla Birlikte Gelen ve Geleceğine Emin Olduğunuz Olaylar

Saatler

Sizin için önemli olan veya kafaya taktığınız saatleri görebilirsiniz. Ki bundan daha ziyade sıklıkla aynı sayılarla oluşan saat dizilimlerini görebilirsiniz. 20:20, 19:19, 10:10, 11:11. Veya tersi sayılar da olabilir. 13:31, 23:32 gibi… Bu saatleri görme esnasında oluşan olay, istekli ve iradeli bir biçimde gerçekleşmez. İçinizden saate bakmak gelmez yani. Diyelim ki bir otobüstesiniz, o dizilimlerden biri geldiğinde kafanızı öyle çevirdiğiniz anda o saati görürsünüz. Yani içinizde saate bakma isteği yoktur. Aynı şekilde bu bilgisayar için de olabilir. Ekranda meşgul iken kafanız aniden sağ aşağıya bakar ve o saati görürsünüz. Aynı şekilde ve daha bariz olanı ise, gecenin bir zamanında aniden uyanıp o saati görmenizdir. Birden uyanırsınız ve içinizden geçer ki kesin o saat yine… Bir bakarsınız telefonunuza, haklısınızdır.

Aniden Dürtülme

Bunun için çok fazla izah yapmaya gerek olmadığı kanaatindeyiz. Çünkü birisi sizi dürttüğü zaman ne hissettiğinizi biliyorsunuz. Otobüste giderken, bir anlık uykuya dalış halinde aniden gelen bir iğne batması, arı sokması gibi bir hisle uyanırsınız. Ve gözünüz yine saate takılır. Saat 05:05’tir.

Gelecekten Haber Almak

Yukarıda parantez içinde kehanet değil yazdık. Bunun sebebi, bu olayın kehanetten ayrı olmasıdır. Kehanet var mıdır yok mudur konuları bu olayın dışında olduğu için tartışmayacağız. Bir örnek ile izah etmek gerekirse, Yolculuk esnasında, diyelim İstanbul’a gidiyorsunuz. İçinden dediniz ki “Vay be, 550 küsur yıldır İstanbul bizim, Fatih fethetmeseydi buraya gelebilir miydim?” Ve İstanbul sınırlarına girdiğiniz zaman, köprülerde, çeşitli pankart asılacak yerlerde Fatih Sultan Mehmet, Fetih, İstanbul’un Fethi gibi konularla alakalı pankartlar görürsünüz.

Başka bir örnek verelim…

Minibüste seyahat ediyorsunuz. Elinizde kitap, iyice odaklanmış, okuma halindesiniz. Birden aklınıza cips markaları geliyor veya o cipslerin görüntüsünü hayal ediyorsunuz. Hemen on saniye sonra minibüste, görmediğiniz bir yerde küçük bir kız çocuğu cips yiyor. Yani o çıtırtı sesini duyuyorsunuz.

Düşünülen Şeylerin Gerçekleşmesi

 Bir önceki maddedeki olayları gelecekten haber olmak olarak adlandırabileceğimiz gibi, düşünülen şeylerin gerçekleşmesi olarak da adlandırabilirsiniz. Lakin burada iki madde olarak ayırmamızın nedeni, belli belirsiz bir ayrım olduğu ve yaşayan kişinin bunu tam olarak izah edememesinden dolayıdır.

Buna verilebilecek örnekleri en büyüğünden en küçüğüne sıralayabiliriz. Bakkaldan dönerken çok sıcak hissedersiniz ve keşke bol bol gök gürleyip yağmur yağsa diye iç geçirirsiniz. Ve gece bu dediğiniz olur. Uyanırsınız, şöyle camdan dışarı bakarak havanın çok açık olduğunu görürsünüz ve dersiniz ki keşke yağmur yağsa. Beş dakika sonra yağmur yağar.

Daha küçük örneklerden vermek gerekirse, düşündüğünüz şeyin bilgisayar ekranında çıkması. Tabii o konu hakkında hiçbir çerez, bilgi olmadığı halde. Yani öyle olsa, sen onu önceden aradığın için çıkıyor diye karşı çıkabilirsiniz ama öyle değil. Düşündüğünüz kişinin birden gelmesi de buna dahildir. Hatta öyle ki sahilde arkadaşınızla yürürken Japonlar hakkında konuşup, saniyeler sonra karşınıza bir Japon kadın çıkması da dahildir.

Sanal Takip

Bunun için söylenilebilecek şeyler oldukça kısıtlıdır. Çünkü malumunuz, sanal nedir biliyorsunuz…

Pizzacıya gidip karnınızı doyurduktan sonra eve gidip yatıyorsunuz. Uyanınca biraz internette takılmak için bilgisayarı açıyorsunuz ve o pizzacının reklamı arama motorlarında, sitelerde göze batarcasına çıkıyor. Ki siz, günler öncesinde, o gün içinde internette bu konuyla ilgili arama yapmamıştınız. Ve o pizzayı da eve sipariş etmediniz ki kişisel bilgileriniz alınsın da internetinize reklam yollansın. Satın alırken de kişisel bilgi vermediniz. Parayı verip yediniz ve gittiniz.

Rüyalar (Yapay)

Rüyalar da son iki maddenin bulunduğu alanlara yazılabilirdi. Çünkü yarın olacak olan şeyler rüyanıza yansıtılıyor. Rüyanızda babanız sizi eve geldiğiniz için tehdit eder. Senin karnını deşeceğim diye tehditler savurur. Ertesi günün akşamı babanız arar ve aynı şekilde sayısız bahaneyle size tehditler savurur. Ve aklınıza gelebilecek bütün imalar, sayılar, şekiller, üsluplar dahildir.

Kulak Çınlamasıyla Birlikte Gelen ve Geleceğine Emin Olduğunuz Olaylar

 Herhangi bir işle meşgul iken, içinize karanlık bir ruh çökmüş gibi ve moralinizin bir o kadar bozulmasıyla birlikte bir uğultu gelir kulağınıza. O uğultu sizde değişik hisler ve manalar canlandırır. İşte o hislerle ve manalarla birlikte işinizi gücünüzü bırakıp beklersiniz. Ve aylardır aramadığınız düşmanınız veya kavgalı olduğunuz biri sizi arar.

Varsayımlar ve Düşünceler

Bütün bu yaşanılan deneyimler tek tek de aynı anda da olabilir. Bunun için herhangi bir kural yoktur. Olsa bile biz bilmiyoruz. Sadece yaşanılanları aktarıyoruz o kadar. Çünkü zihin kontrolünün ne olduğu hakkında en ufak bir bilgimiz yok. Bilginin olmayışı da bizi sadece araştırmaları ve yaşanmışlıkları yazmak dışında herhangi bir şey yapmaya imkan vermiyor.

Öncelikle dünyada olmanız koşuluyla neredeyseniz, sizi kontrol edebiliyorlar. Sizin kim veya ne olduğunuzun bir önemi de yok. Lakin biz, potansiyel tehdit olabilecek insanları hedef aldıkları kanaatindeyiz. Çünkü düşünürseniz, bunun böyle olabileceğini, çeşitli nedenlerle sezersiniz. Bu arada kendimizi potansiyel tehdit olarak görmüyoruz, yanlış anlamayın. Sadece hipotez üretiyoruz o kadar.

Zihin kontrolünü uygulayanların tek bir merkezden veya güçten hareket ettiklerini de düşünmüyoruz. Belki bu güçler arasında da bir çatışma vardır. Olmasa bile bir zaman sonra bölünecekleri kanaatindeyiz. Tarih boyunca güç, hiçbir zaman kıyamete kadar bir kişinin veya grubun elinde rahat durmamıştır.

 NOT: Bu deneyimler ve bakış açıları, zihin kontrolünün karmaşıklığıyla paralel olarak, sonsuza dek gidebilir. Her insanın beyninin aynı olmaması, yaşadıklarının, takıntılarının, hislerinin, hassas noktalarının aynı olmaması buna en büyük delildir.

About Feyyaz Yükselci 58 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*