Telegram zihin kontrol mağduru C. ile yapılan görüşme

C. ile 29 Nisan 2017 günü saat 5 sularında Beşiktaş’ta buluştuk. Normalde Kadıköy’de buluşacaktık fakat telegram kendisine fizyolojik olarak yoğun zararlar vermiş. Uzun mesafeleri yürümekte zorluk çekiyor, fazla hareket gerektiren işleri eskisi gibi yapamadığını, eskiden sabahın 6’sında kalkıp işe ve okula gidebilmesine rağmen şimdi o klasik İstanbul rutininin bile onun için büyük bir şey olduğunu söylüyor.

Sahildeki çay bahçelerinden birinde oturup çay içtik. Bu arada, ismini C. olarak söylemem şartıyla görüşmeden bahsetmeme izin verdi. O yüzden bu şekilde yazıyorum.

2012 yılından beri telegram zihin kontrolüne maruz kaldığını söyleyen C., herhangi bir psikolojik rahatsızlığı olmadığını belirttikten sonra kendisine uygulanan işkence metotlarını anlattı. Kulak uğultusu, baş ağrısı, kafa derisine iğne batırır gibi bir acı, “insanın kendisini camdan aşağı atmak istediği” olarak nitelediği psikolojik saldırılar… 5 yıldır hepsi bir arada.

Ayrıca zihin kontrol mağdurlarına karşı psikologların, ruh ve sinir hastalıkları merkezlerinin tutumlarına dair çok önemli bilgiler de verdi. Eğer ki psikolojik olarak sağlamlık raporuna ihtiyaç duyarsanız bunların bilinmesinde fayda var. Klinik havasında olan pek çok yer sizin telegram zihin kontrolüne dair bildiklerinizi, bunun ne olup ne olmadığını, psikolojik rahatsızlık olamayacağını, vs. konuları dinlemiyor arkadaşlar. “Ses duyuyor musunuz?” diye size sorulması halinde “Evet ama bu zihin kontrolün yaptığı voice to skull’dan kaynaklanıyor… vs vs” diye anlatmaya kalktığınız zaman doktorumuz “Evet” kısmında sonrasını dinlemiyor ve üniversitede okuduğu bilgiler dahilinde size şizofren teşhisi koyup kestirip atıyor. C. bu tarz bir es geçmeye maruz kalsa da başka bir hastanede girdiği ayrıntılı ve detaylı bir muayene sonrasında yaşadığı belirtilerin psikolojik rahatsızlıktan kaynaklanmadığı, kendisinin psikolojik olarak sağlıklı olduğu saptanmış.

İşkence başlamadan önce son derece hareketli bir hayatı olmasına rağmen artan psikolojik ve fiziksel tacizler sebebiyle eve daha çok kapanmak zorunda kaldığını ve artık evde sadece el becerisi gerektiren hafif işleri bile yapmakta zorlandığını belirtti.

Daha sonra “Telegram işkencesi nasıl yapılır? Savunmak için neler uygulanabilir? Karşı olarak neler yapılabilir?” gibi konuları konuştuk ve ayrıldık.

Telegram zihin kontrol işkencecileri, kendisinden hayatın olağan nimetlerini, çalışma özgürlüğünü dahi alarak savaşta dahi uygulanmayacak insanlık dışı işkenceleri, yasa dışı deneyleri tatbik etmiş; C.’yi zihin kontrolü ve elektromanyetik yollarla toplum mühendisliği için yapılan deneylerde kobay olarak kullanmıştır. Bir insanın en verimli çağlarından 5 seneyi çalmış, bir TC vatandaşına yaptığı bu zulümle üvey babaları olan malum batılı gizli servislere olan uşaklığına devam etmiştir.

En kısa zamanda mağdurların zihinsel sağlığını ve mahremiyetini geri kazanması, telegram zihin kontrol işkencecilerinin insanlık suçlusu olarak hesap vermesi dileğiyle….

About Feyyaz Yükselci 58 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*