Telegram Zihin Kontrol İşkencesi’ne giriş videosu

Evet sevgili okurlar. Birkaç gündür Düşünce Polisi’nde sizlere telegram işkencesiyle ilgili bilgiler vermeye, istihbaratın yasadışı deneylerine, görevi kötüye kullanan personellerine karşı kendinizi koruyabilmeniz için fikirler sunmaya çalışıyorum. Aynı zamanda benim üzerimde Telegram işkencesinin nasıl başladığını da adım adım anlatmaya çalışıyorum. İlerleyen yazılarda çok daha ayrıntılı araştırmalarla karşınıza çıkacağım ve tahminen 4-5 senedir istihbaratın bir zihin kontrol deneyinden ibaret olan hologram hayatımı sizlere anlatacağım. 

Telegram ile ilgili yazılar ve yayınlarım arttıkça bazı sorular belirginleşmeye başladı. “Neden sana böyle bir şey yapıyorlar?“, “İlk nasıl fark ettin?” gibi ilgili sorular eşliğinde bazen meraklı bakışların ihtiyacını gidermeye çalışırken, bazen telegram etkisinde bulunduklarını fark ederek daha da kahroluyorum. Fakat bizim bu işin sonunda ulaşmak istediğimiz şey belli: Telegram işkencecilerinin ve hayatımın en verimli 4-5 yılını yasa dışı gizli deneylere harcanmasına sebep olanların yüzleri ve kimlikleri bir şekilde adalet makamları önünde hesap vermelerini sağlamak. Türkiye ve dünya tarihine Telegram, yasa dışı istihbarat vakalarıyla geçmelerini sağlayıp hep bu lekeyle anılmaları için elimizden geleni ardımıza koymamak. Tıpkı ben ve yüzlerce masum kobayın sıradan, normal hayatlarını yaşarken kendini bir anda bu cehennemin ortasında bulması gibi… Anlayacağınız hiçbir spekülasyon, hiçbir manipülasyon ya da o psikolojik harekat terimlerden hiçbir amaç bizde yoktur…

Yayın kanalları arasına “Telegram Mağduru” isimli Youtube kanalını da ekledim. İlk videoda anlatacağım her başlığa genel hatlarıyla değindiğim bir giriş yaptım. Sormak istediğiniz bir şey varsa ya da sizde benzer işkenceler çekiyorsanız hiç çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Abone olmayı da unutmazsınız. Sivil bir insanım, herhangi bir kurum kuruluşa üyeliğim yoktur. İstihbaratın beni takibe almasına sebep olacak en ufak bir eylem olmamıştır, ki bunu telegram denen insanlık suçuna maruz kalmama rağmen tüm iyi niyetimle belirtiyorum.

Gelecek yazılarda görüşmek üzere…

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?


BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 122 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

2 Comments

  1. sitenize konuyla ilgili bilgiler iletenlerin gizliligini saglayacabilecek misiniz? ornegin ip adresimizi siteniz kaydediyor mu? birakilan yorumlar herkes tarafindan gorulebilecek mi? sitenin ucuncu sahislar tarafindan gozetlenip gozetlenmediginden emin olabilecek miyiz? yazacak cok seyi olanlar oldugundan eminim.

    • Merhabalar;

      Bilgi iletmek ve yardımcı olmak isteyenlerin rızası alınmadan kati suretle isimleri ve bilgileri yayınlanmaz. Böyle bir mahrem ihlali bir telegram mağduru tarafından zaten yapılmaz. Sayın beyefendi/hanımefendi; diğer yazıların altına bıraktığınız yorumların cevapları da büyük ölçüde yazılarda ve Youtube’a koyduğum videolarda mevcut. Haricen belirtmek istediğiniz bir şey varsa lütfen Facebook aracılığıyla iletişim kurabilir misiniz? Oradan daha ayrıntılı görüşebiliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*