Telegram zihin kontrol iskencesi – Telegram kimlere uygulanır? Amacı nedir?

Telegram zihin kontrol işkencesini anlattığım video serisinin üçüncüsünü de yayına koymuş bulunuyorum. Bu videoda belirttiğim bazı hassas noktalarla beraber telegramın neden uygulandığına, amacının ne olabileceğine dair birkaç görüş aktardım. Daha önce söylediğim gibi, videolarda anlattığım pek çok şey sitede yazdıklarımla benzerlik göstermektedir. Onun dışında görsel olarak daha iyi ifade edeceğim bazı konulara değiniyorum ve takipçilerin karşısına kanlı canlı, sağlıklı bir şekilde çıkarak zihin kontrol mağduru olduğunu söyleyenlerin genelde maruz kaldığı iddiaları çürüttüğümü düşünüyorum.

Videoda geçtiğimiz haftalarda ve kısmen halen geçmişten kalan zaaflarımla oynayarak bende baskı yaratmaya çalıştıklarından bahsettim. Bu hem dış ortam, hem beyninize ara ara gönderilen sesler hem de rüyalar aracılığıyla yapılıyor. Hafizanızda çok sağlam yeri olan iyi kötü tatlı çirkin hatıralar bu işkenceciler tarafından görüldüğü için dışarıda geçtiğiniz yerlerde benzer kıyafetler, kişilere benzer figuranlar aracılığıyla bazı kesitleri canlandırmaya çalışırlar. Yer yer gönderdikleri sesler ve sinir bozucu resimlerle de sinirinizi bozmaya çalışıp onurunuzu aşağılamaya çalışırlar. Rüyalar ise en kötüsü.. Siz uyurken gerçekleştirilen yapay rüyalar ile aynı saldırılara devam ederler. Hem de bu esnada sordukları sorulara, vs. seçimlere bilincsiz bir şekilde cevap verirsiniz. Uyandığınızda hem maruz kaldığınız yabancı etkenler sebebiyle uykunuzun içine edilmiştir. Hem de geçmişten gelen hayaletlerin dolaştığı rüyalardan dolayı allak bullak olmuşsunuzdur. Daha dün gece gösterdikleri bir rüya var ki, uyanmamın ilk saniyelerinde elimde olmadan birkaç saniye “Rüya mıydı lan?” diye üzüldüm. Nadir de olsa rüyalarıma yaptıklarından birinde mutlu uyanmış oldum. Sonra içinde bulunduğum durumu hatırladım ve yoluma devam ettim.

Neden geçmişteki zaaflarımla odaklandıklarına dair tahminleri de videoda belirttim. Ama sadece yaşananlar değil hayaller ve özlemler dahil olmak üzere özel-genel tüm geçmişimin önünde olmasından ya da bilinçaltımın derinlikleriyle oynayarak ortaya çıkardığın o savunma mekanizmalarının  hiçbirinden  dolayı utanç veya pişmanlık duymuyorum. Ve biliyor musun doktor, eğer yaşarsam 80 yaşında da olsam o yaptıklarının intikamını şu 24 yaşındaki ruhiyatımla alacağım. 

Orta kısımlarda da bunu yapanların herhangi bir kurum veya kuruluşa bağlı olup olmamaları hususuna değindim. Nolur nolmaz, altından girip üstünden çıkıp yasal bir boşluk falan ararsınız siz şimdi….

Sonrasında da telegramın neden yapılıyor olduğuna, kimlere uygulandığına dair bazı yorumlamalarda bulundum.

Sonuç olarak: Her geçen gün daha belirginleşen işkence günlüğümle gerçek bir mağdur olduğumu ıspatladığımı düşünüyorum. Ben elimden gelen mücadeleyi bana güven veren insanlardan da yardım alarak sürdürüyorum. Lütfen bu konuda bir şey yapabilecek olanlar da daha fazla sessiz kalmasın. Tabii öncesinde telegramcı odakları tanımadıklarına ve nasıl oluyor da böyle meselelerle uğraştığı halde telegrama maruz kalmadıklarına dair ikna edici bir açıklamadan sonra…

Videoyu aşağıya ekliyorum. YouTube’dan da “Telegram Mağduru” kanalından ulaşabilirsiniz hepsine. Şimdilik hoşça kalın.

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?


BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 122 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*