Telegram zihin kontrol işkencesi bölüm 2 (video)

Evet arkadaşlar. Siteye koymam malesef biraz gecikti ama telegram zihin kontrol işkencesiyle ilgili çektiğim ikinci videoyu da burada yayınlıyorum. Bu bölümde belli başlı bazı hususları belirtmekle beraber daha çok telegramın nasıl çalıştığı, temel prensiplerinin neler olduğu, bu alanda daha önce ortaya çıkmış deneyler gibi somut bilgilerden bahsettim.

Videoyu çektiğim günden bu yana geçen zamanda tanımadığım kişilerden gelen mesajlar devam etti. Bazıları gerçekten şüpheleri olan masumlar iken bazıları yaptıkları işkence yetmiyormuş gibi dalga geçmeye gelen trollerden oluşuyordu. Ama bu tabii ki bizim yeterince verimli kullanabildiğimiz saf insan beynimizle, makinelere ve sahte hesaplara ihtiyaç olmadan tahmin edebildiğimiz bir durumdu.

İşimden gücümden arta kalan zamanlarda hep bu düşüncelere düşüyorum. Telegram ve dinlemeler, takipler çevremde olduğu sürece ne yapabileceğimi, bu işin sonunun nereye gideceğini, vs. vs. Yer yer telegramın doğrudan sözlü tacizlerine de maruz kalıyorum. Zaten aklımdan geçenleri de isabet yüzdesini bilmemekle beraber gördüklerini de biliyorum. Böyle absürt, trajikomik bir durumdayım.

Size karşı dürüst olayım mı? Normalde bu telegram olayından haberim dahi olmayabilirdi. Sadece dinlemeler başıma bela olabilirdi ve bununla uğraşmak zorunda kalabilirdim. Hoş zaten hukuki süreci de başlattım.  Ama bana yeni ilgi alanları kazandıran, onları ifşa etmeye yemin ettiren tek şey; telegramcının beynimde değer verdiğim insanları, hele ki birini düşürdüğü hallerdir. Benim bir önemim yok. Zaten hem geçmişimi, hem şu anki yaşantımı çok iyi bildiğin için hayat tarzım hakkında da detaylı bilgi sahibisindir. Ama benim değil, onun, onların ve en zayıf noktalarını bir şakaya çevirdiğin insanların hesabını vereceksin.

Evet; “Telegram, siber istihbarat ve ben nasıl buluştuk?” yazımda da bahsettiğim gibi, insanları “N’aptık lan biz size?” dercesine kendisine çeken, bir maganda gibi kendisiyle hiçbir alıp veremediği olmayan insanları deneme tahtası gibi kullanan bu ruh hastalarıdır hepsinin sebebi. Ve biliyor musunuz? Şu halimle beynime yaptığı işkenceleri geçtim, değer verdiklerime yaptıkları şeyleri sadece izlemekle yetindim. Elimden hiçbir şey gelmedi.

Evet, dürüst oluyorum. Dünyada insanları alt edebilecek bir robot ırkının olduğunu kendi gözlerimle görmüş olsam bile bu umrumda olmayacaktı. Ama; bana ve ona, hizmet ettiğin o takım elbiseli, gizemli odaklardan çok daha büyük bir hesap vereceksin.

Videoyu aşağıdan tıklayarak izleyebilirsiniz arkadaşlar. İlk bölüme de Youtube’dan kolayca ulaşabilirsiniz. Kanalımın ismi Telegram Mağduru, abone olmayı unutmayın. Keşke var olan şeyleri size tam olarak anlatabilsem, siz de bunları idrak edecek kadarını görmüş olsaydınız da her şey daha farklı olsaydı. Ama olacak… O isim ben ölmeden açığa çıkacak. Senin ölüp ölmemiş olman fark etmez, anladın sen doktor…:)))

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?


BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 122 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*