Telegram zihin kontrol işkencesi 8 – Zihin kontrolünü nasıl fark edebiliriz? Belirtileri nelerdir?

Bazı insanlarca fark edilen ve herkese uygulanan elektromanyetik zihin kontrolünü nasıl fark edebiliriz? Çevremizde ve üzerimizde ne tarz belirtilere dikkat etmek gerekir?

NOT: İstisnasız olarak herkes bunu fark edebilir. Çünkü tüm insanlara uygulanıyor. Sadece belirtilere dikkat etmeniz ve gerekeni yapmanız yeterli… Herhangi bir ezoterik bilgiden ya da kadim bir bilgiden söz etmiyorum. Gizli servisler tarafından uygulanan ve elektromanyetik esaslara dayanıp kanıtlanmayı bekleyen bir durumdan söz ediyorum. Video biraz uzun, 1 saar kadar… Boş vaktinizde videoyu açıp pencereyi kapatıp dinleme moduna alabilirsiniz… Teşekkürler…

Ayrıca: Videoda bahsettiğim diğer yazıları da aşağıdaki sabit linklerden izleyebilirsiniz.

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?


BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 122 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

7 Comments

 1. Kardeşim teknoloji henüz burada değil. Seni dikkatli dinledim ama somut hiç bir şey söylemedin. Bu kadar kontrol sadece Allah cc a aittir. İlmi ile her şeyi kuşatır. Ama insanlık için bu asla mümkün olamaz. Senin başka işin yok mu ?

  • Başka işim gücüm var Halis Bey, bu sonradan ortaya çıkan bir uğraş… Benim ve diğer mağdurların yaptığı gözlemler, zihin kontrolünü yapabilecekleri muhtemel yöntemler üzerinde düşünüldüğünde elektromanyetizma, beyin haritalama teknolojileri beyin bilgisayar arayüzleri ve yapay zekada karar kılınıyor. Zihin kontrol cihazlarının atası niteliğinde olabilecek onlarca tıbbi ve askeri cihaz her yıl fuarlarda sergilenirken; her gün zihinlerin kontrolü adına bilimsel çalışmalar kamuya duyrulurken siz teknoloji henüz burada değil, bu kadar kontrol sadece Allah’a ait gibi savları hangi araştırmaya dayanarak söylüyorsunuz?

   Ayrıca; somut hiçbir şey söylemedinden kastınız nedir? Yani ne sunmam gerekiyor size? Eğer ki teknik, bilimsel bir kanıt falan diyorsanız; karşımızda milyarlarca dolarlık bütçelerle çalışan insanlar varken bizim bir taraftan zihnimiz onların tesiri altındayken bir taraftan da derme çatma bilgimizle, imkanlarımızla çalıştığımızı hatırlatırım. Eğer buysa dediğiniz yani doğru cevabı verdiysem; biraz sabır, anlayış ve mantık yürütme ihtimalinden başka bir şey söyleyemiyorum size şimdilik… Ha; sizin varsa çalışmanız dinliyorum ayrıca.

  • zihin kontrol tamamen gerçek. ve şu anda saha çalışması yapılıyor. ben kendimden biliyorum maalesef. belki 50 sene sonra topluma uyguluyacaklar. bunu pek çok filmlede pekiştirip insanlara alıştırıyorlar yavaş yavaş. şu anda tek emelleri insanları kendi çıkarları için yönlendirmek yada robotlaştırmak. kendileri diğer insanların haşa tanrısı olarak gören, bir sapkın bir zümreden bahsediyoruz. Allah kimsenin başına vermesin.

 2. En ileri derecede bu işkenceye maruz kalan biriyim kaç senedir cehennem azabı çektirdiler yeni farkettim öyle büyük ve abartılı cihazlar değil telefonunuzu 5 dk lığına alıyolar gatet ucuz bir çocuk takip yada casus yazılım atıyolar ve herşeyinizi elegeçiriyolar dinlemelerle görüntülemelerle hayatınıza yön veriyorlar ıslıkcılarla telkincilerle sizi yönlendiriyorlar yanınıza arakadaş gibi görünen ajanlar salıyorlar 2 keredir evimin içindeki mahrem konuşmalarım ve görüntülerimden imalarla intihara sürüklediler ve kontra olarakta sizi farkında olmafan suça bulaştırıp şikayetci olmamanızı sağlıyorlar düşünün tuzağa düşürüyolar kaydediliyosunuz yönlendirerek düşürğyolar en son bi bakıyosunuz yaptığınız suç ne yaptım ben diyosunuz ve başlıyorlar düşürdüjleri tuzaklarla sizi korkutmaya sonrada bu tyzaklarla çevrenizdekileri şekillendiriyırkar dahada zora sokuyorlar hatta akrabalarımı bile kandırıp yeni tuzaklar kurmuşlar sonra bi baktım 15 senedir çevremde ki herkes onlardan olmuş vr hepsi dinlendiğimi biliyomuş konuştyrmuşlarda kobuşturmuşlar şimdi duygu ve düşüncelerimi anlatamam dünyam yıkıldı ve hayattan hiç zevk almaz oldum telefonumu hattımı mail adreslerimi değiştim ama kurtuluş yok yine dinleniyorym izleniyorum çok kötü durumdayım pisikoloji diye bişey kalmadı hem ekonımik hem duygusal olarak büyük çöküntü içindeyim hatta şu an kız jardeşim adına açtığım hesabı kullanıyorum ama yinede izleniyorum çünkü telefonların ilk yazılım karında sorun yok ama güncellemelerin içi casus yazılım dolu

  • Gökhan Bey telegram zihin kontrolü casus yazılımlarla alakalı bir durum değil. Daha doğrusu bunlardan ibaret değil. Geçmiş olsun. Moralinizi bozmayın. Dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.

 3. Bende aynı durumdayım lütfen banada yardım edin telefon numara mail herşeyi değiştirdim şizofren başlangıcı tanısı konuldu ama ben hasta değilim bunu kim yapıyor neden yapıyor çözemiyorum mahrem konuşmalarım deşifre oldu kim yardım edin banada kimse bana inanmıyor dinleniyorum mesajlarım okunuyor

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*