Telegram işkencesinin vücuttaki etkileri nelerdir?

Telegram işkencesi nedir? Elektromanyetik, psikotronik, vs. enteresan isim taşıyan yöntemlerle nasıl zihin kontrolü yapılır? Telegram işkencesi çeken bir insanda nasıl belirtiler görülür? Sorularımıza cevap vermeye devam ediyoruz.

Aslına bakacak olursanız bu belirtilerle ilgili pek çok yazıya zaten ulaşabilirsiniz. Ama pek çoğu size verilen ansiklopedik kuru bilgilerden öteye gidemeyen, ne idüğü belirsiz kaynakların yazarak geçiştirdiği formalite yazılarından ibarettir. Oysa ki bir mağdurun maruz kaldığı belirtileri kendi işkencesiyle harmanlayarak anlatması, bu adamların teknikleri konusunda bilgi toplama şansını arttıracaktır. Çünkü şu anda sahip olduğumuz bilgi dahilinde her dosya birbirinden farklı. Bir mağdur sürekli yüksek ateşten şikayet ederken, diğeri sokak tiyatrolarından dem vuruyor. Bir diğeri ise her gece yapay rüyalar görmekten ve uyku düzeninin bozulmasından şikayet ediyor. Daha kötü vakalar ise bu belirtilerin pek çoğunu yaşıyor.

Her dosya farklı olsa da hepsini birleştiren payda ortaktır: Zaaflarınız… Zaafları yerle bir edilmeyen insanı sonsuz bir kısır döngüye çekemezsiniz değil mi?…

Telegramın fizyolojik belirtileri nelerdir?

Evet… Şimdi de telegramın doğrudan vücudunuzda yarattığı etkilere değinelim. Psikolojik amaçlarla kullanılanlar bir yana, bazı mağdurların vücutları üzerinde hissettiği belirtiler de epey yüksek dozda olmaktadır. Zaten bu etkilerin dozu telegramcılar tarafından ayarlanabilmekte; kişiye ya hafif bir rahatsızlık verecek şekilde ya da onu günlük hayatından alıkoyacak şekilde uygulanır. Eğer telegram işkencesi çekiyorsanız maruz kalacağınız başlıca fiziksel belirtiler şunlardır:

1)Şiddetli baş ağrısı

Vücuda elektromanyetik yolla ağrı hissi uyandıracak bir etki vermeye dayanır. Sebebini dahi bilmeden, sanki dışarıdan tarif edemediğiniz bir şey size bunu yapıyormuş gibi bir ağrıdır bu. Beyninize doğrudan gönderilen seslere ve resimlere de tepki veriyor olabilirsiniz. Fakat her sivili endişelendirmek istemem. Ama yine de telegram mağdurlarının bunu fark etmeden öncesinde pek çok kez ses ve resimlere maruz kaldığı, gönderilen etkileri sanki kendi beyni yaratıyormuş gibi anlamsız tepkilere verdiği bir gerçektir.

Hava değişikliği, sinir stres gibi hiçbir etkenin olmadığı, moralinizin bozuk olmadığı zamanlarda dahi anlamsız bir şekilde bu illetten kurtulamazsınız.

2)Yorgunluk ve motivasyon eksikliği

Bu da kronik yorgunluğu andırır bir şekilde başınıza gelebilecek bir emaredir. Biraz da düşman askerinin moralini bozmaya yarayan etkileri andırıyor. Sizi de günün zorluklarından, çalışma, gezme, dolaşma, kısaca yaşama hevesinden alıkoyar. Geçiminizi sağlayacak şeylere konsantre olmanızı zorlaştırır. Eğer elektromanyetik kaynaklı bir taciz altındaysanız vücut kondüsyonunuz iyi olduğu halde, yeterince dinlenmenize rağmen; motivasyon eksikliğinden kaynaklı isteksizliğe benzer bir durumla karşı karşıya kalırsınız.

Unutmayın. Kontrol deneyimiz bu belirtilere sebep olacak normal bir durumun olup olmadığıdır. Yani sizi güneş de çarpmış olabilir, az uyumuş da olabilirsiniz. Sadece vücut etkilerinden şüpheleniyorsanız önce bunları kontrol edin. İlk defa yazıyı okuyan birinin “Ayy bende de aynı şeyler var.” diye telaş etmesini istemem. Devam edelim:

3)Vücudun zayıf bölgelerinde yanma hissi ve aniden ağrı saplanması

Tahmin ediyorum ki vücutta meydana gelen yanma ve ağrı hisleri sadece vücudunuzun zayıf noktalarından etkisini gösteriyor. Bu da iki ihtimali işaret eder: Ya ağrı ve yanma için yapılan tek bir işlem var ve vücudunuzun zayıf bölgeleri buna refleks olarak cevap veriyor. Ya da beyin kimyanız, beyin-vücut koordinasyonunuzun haritası bir ölçüde çözülmüş olduğu için merkezden spesifik olarak yapılabiliyor. Şimdiye kadar konuştuğum mağdurların pek çoğu da benzer duruma sahip. Ben de bu hisleri genelde eskimiş dolgulu 1-2 dişimde veya karaciğer ile sağ alt karın arasındaki bir bölgede hissediyorum.

4)Sindirim faaliyetlerinizin etkilenmesi, aç olduğunuz halde birden iştahınızın kesilmesi, vs.

Bunu Tek Nath Rizal’in hapishanede aç olduğu halde yemek yiyemediği işkenceyle benzetebiliriz. O; böcek, dışkı gibi halisünasyonlar gördüğünü söylüyordu. Tabii sizde böyle bir şey yoktur.

Mesela büyük bir iştahla yemeğe oturup başladığınızı, tam ortasında anlamsız bir şekilde iştahınızın kesildiğini, hatta bir dakika içerisinde kokusuna, tadına bayıldığınız yemekten anlamsızca iğrendiğinizi düşünün. Böyle bir şey.

Bunun haricinde sürekli, anlamsız, zamanlaması manidar karın guruldamaları da var olan belirtilerden en sinir bozucu olanlardır.

Bu belirtiyi de ciddiye almadan önce lütfen gerekli kontrol deneylerinden yapmış olalım.

5)Vücudun çeşitli bölgelerinde ani kaşıntı

Evet, bu aslında o kadar derinlemesine bir mevzu değil. Diğer rahatsız edici belirtilerin yanında gözler, yüz, ayaklar, kollar, cinsel bölgeler gibi çeşitli yerler olmak üzere ani, zamansız kaşıntıları çok sık yaşıyorsanız elektromanyetik bir taciz altında olabilirsiniz. Hele ki bu kaşıntılar bir işe konsantre olduğunuz sırada, bir şeye tam pür dikkat eğildiğiniz zaman meydana geliyorsa…

6)Ani veya sürekli devam eden kulak uğultusu

Tipik bir telegram etkisidir. Herhangi bir rahatsızlığınız olmadığı, gürültülü ortamlarda bulunmadığınız halde arka planda istikrarlı bir rahatsızlık veren kulak uğultusu, mağdurların mutlaka maruz kaldığı etkenlerdendir. Üzerimde saptadığım en sık fiziksel efektlerden biri bu. Gün içinde çoğu zaman farkında olmasam bile en son ne zaman o kulak uğultusu ve sonrasında gönderilen sesler, konuşmalar ve tabii ki rüyalar olmadan uyuduğumu hatırlamıyorum.

7)Zaman zaman vücut ateşinin yükselmesi

Bu da mağdurlarda sık sık görülen bir belirtidir. Bazılarına onu işinden alıkoyacak, motivasyonunu düşürecek şekilde hafif dozda uygulanırken, bazıları için yataktan kalkmak bile zor hale gelebilir. Durduk yere meydana gelen bu ateşlenmeden dolayı telegram işkencecilerinin sebep olduğu ölümler bile vardır. Birinci belirtiyle benzerlik gösterir.

2000’li yıllarda çektiği telegram zihin kontrol işkencesi sebebiyle intihar eden Alman mağdur bunlardan en meşhurudur. Yani biz sivillerin robotlaştırılmaya çalışıldığı bir düzenden bahsediyoruz evet. Ama telegramcılar aynı zamanda insanların hayatlarını bozuk para gibi harcayan eli kanlı katillerdir. Bazen bana bizzat bu işkenceyi yapan veled-i zinaların böyle bir ölüme sebep olup olmadıklarını düşünmeden edemiyorum…

8)Alakasız bir şekilde ruh hali değişimi

Bunun prensibi beyin üzerinde yapılan manipülasyonlar dolayısıyla birincide verdiğim beyne doğrudan ses, görüntü, tabiri caizse kod gönderimiyle ilgilidir. Sebebi ise size daha önce bilgisayarda tanımlanmış olan duygu durumlarınızın gönderilmesidir.

Şöyle örnekleyelim: Yeterli cihazlar olduğu sürece beyin, ultra karmaşık kodlarla çalışan bir yazılım gibidir. Eğer telegram gibi ileri seviye bir zihin kontrol cihazına bağlıysanız daha önce yaşadığınız üzüntü, sevinç, öfke, haz gibi duygu durumlarınız sırasında beyninizin yarattığı harita (ya da kodlar diye tanımlayalım) söz konusu bilgisayar tarafından kaydedilir ve tanımlanır. Daha sonra bunları kullanan kişi size bu “kodları” göndererek ani ve sebepsiz duygu değişimlerine sebep olabilir. Çünkü; size beyin haritanızla tıpa tıp aynı bir “duygu kod grubu” göndermiştir.

Bu yüzden bir mağdursanız iş yerinde son derece meşgul olsanız bile bir çocukluk anınızı hatırlayabilirsiniz. Son derece mutlu ve neşeliyken çok keskin bir şekilde hüzünlü, üzüntülü bir hale girebilirsiniz. O sıradaki durumunuzla alakası olmayan acı-zevk, hüzün-neşe gibi hisleri anlam veremediğiniz bir şekilde arka arkaya hissedebilirsiniz.

Yalnız lütfen dikkat. Pek çok okuyucunun bu madde karşısında aklından geçen ön yargıları tahmin edebiliyorum. Bu madde fiziksel belirtilerden çok ruhsal durumla alakalıdır. Eğer benzer bir şikayetiniz varsa lütfen olayı kişisel algılamadan önce sizde psikolojik bir rahatsızlık olup olmadığını sorgulayın. Bu durum; hem psikolojik vakaların kendini telegram mağduru zannetmesine, hem de telegram mağdurlarının seslerini kesmek için iftira fırtınasına maruz kalmasına sebep olmaktadır. Psikolojik rahatsızlığın da ayıp bir yönü yoktur. Şikayetlerinizi sonlandırmak için gereken ayrımı mutlaka yapmalısınız.

9)Farkında olmadan yapılan ufak çaplı mimikler

Bu benim için gerçekten muamma niteliğinde olan belirtilerden biridir. Çünkü telegram; hem sizin üzerinizde hem de çevrenizdeki insanlarda ufak çaplı mimiklere etki edebilecek bir etkiye sahiptir.

Kendi üzerinizde olan olaylar sizi endişelendirmesin. İradenizin elden gittiği anlamına gelmiyor. Zaten bir süre mağdur olarak yaşayınca olayı kendinizde çözümlüyor ve alışıyorsunuz. Ama bu; tam yöntemine dair bilgiler olmadıkça açıklaması son derece zor bir fenomen. Mesela; önünüzdeki işe odaklandığınız zaman farkında olmadan onların önceden kodladığı bazı mimikleri yapabiliyorsunuz. Burnunuzu kaşımak, kafanızı kaşımak, kahve koymak için kalkıp gittiğiniz mutfakta tam su ısıtıcıya uzanacağınız zamanda mutfağa neden geldiğinizi unutmuş gibi kahve koymadan dönmek, aniden başka şeyler düşünmek gibi.. Yani bir anlık manipülasyona dayanmaktadır. Şöyle bir şey olabilir: Beynimiz önümüzde odaklandığımız işle beraber pek çok faaliyete sahiptir. Mesela siz el becerisi gerektiren bir şeyle uğraşırken bir yandan bilinçli olarak hayal kurabilir, bir yandan çevrenizde olan olaylar, önününüzden geçen insanlar hakkında düşünebilir, bir yandan da yanınızdaki başka biriyle konuşabilirsiniz. Yani arka planda pek çok programı çalışmakta olan, hiç kapanmayan bir bilgisayar gibidir. Yapmayı başardıkları bu mimikler de, arka planda çalışan unsurlardan birine yapılan bir manipülasyona dayanıyor olabilir. 

Mesela kahve koyma örneğine benzer pek çok durum benim başıma gelmişti. Ve unutmaya, istemsiz mimiklere sebep olan her şeyde aklıma gelen başka düşünceler, çeşitli saptırmalar oluyordu. Maruz kaldığım bir diğer versiyon ise beynime önce resim ve konuşma eşliğinde bir mesajın iletilip sonrasında birtakım hareketleri yapmam. Mesela Ali diye bir arkadaşınız olsun. “Ali” sözü ve arkadaşınızın sizin hayal etmediğiniz bariz olacak kadar net ve yapay bir resmi eşliğinde gönderilen şeyden sonra onun hareketlerini 1-2 saniyeliğine taklit etmeniz gibi…


Fakat en vahim konuya böyle ayrı bir paragrafta giriş yapmam gerektiğini düşünüyorum. Benzer etkilere çevredeki insanlar da maruz kalıyor. Yanınızdan geçen insanların tam görüş açısını kaybederken benzer hareketler yapması, siz tam kapıyı açarken birinin aynı anda karşı kapıdan ya giriyor ya çıkıyor olması, aklınızdan geçen tam olarak aynı kişi, olay veya soyut konu sırasında rastlantıya yer bırakmayacak şekilde korna, frenler eşliğinde gürültü seferberliği yapılması gibi.

Bu o kadar yaygın bir belirti ki; yanılsama olma ihtimali bulunmamakta. İstanbul dışına çıktığım bazı zamanlar dahil her yerde aynı etkileri gördüm. Dolayısıyla telegram bunları sizde herhangi bir nano bağlantı, çip, elektrot, vs. olmadan da yapabiliyor demektir.

En kötüsü de; telegramın orada olduğunu hatırlatan bu mimikleri farkında olmadan siz de başka bir mağdura yapabiliyor olabilirsiniz. Mesela kafede yanınızda oturup size şüpheli ve manidar bir şekilde bakan birini gözlemeye çalışıyorsanız, aynı şekilde o kişi de sizin gibi bir işkence zede olabilir ve sizi aynı şüphelerle inceliyor olabilir. Bu da bir teori, gerçek olması gayet mümkündür.

Yani gardiyanlar ve görevliler tarafından organize edilmiş bir akıl oyunundan değil; herkes masumane hayatını yaşarken saniyesine kadar saat gibi kurulmuş bir toplumdan, yapay bir kader tayininden bahsediyorum.

Herkeste meydana gelen efektler ve telegram kurbanı toplum sonraki yazılarımın konusu aslında… Çünkü bu; bırakın bilmeyen insanlara telegramı anlatmayı, telegramın var olduğunu bilip çalışmalar yapan insanlar tarafından bile temkinli yaklaşılan bir husus. Ama böyle bir şey var. Bu konularda profesörlüğü, sertifikası olan biri değilim ama çok net bir şekilde gözlemleyebiliyorum. Sadece henüz nasıl kanıtlanacağını bilmiyorum. 

Yani dünün işkence aleti telegram, bugün saniyesine kadar tüm bireylerin hareketlerini hesaplayıp tayin edebilen bir zihin kontrol gücünde.

İlerleyen yazılarda bana yapılan işaretler ve imalardan bir müfredat oluştururcasına bu konudaki her şeyi anlatacağım. Şimdilik hoşça kalın…

 

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 60 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

3 Comments

    • Elektromanyetik dalgalara beyin yapısı gereği daha duyarlı insanlar kobay olarak kullanılmakta, bazıları da hasta durumuna düşürülmektedir fire olarak. Onun dışında normal insanlara ise biliyorsunuz ki yönlendirme babında uygulanıyor.

  1. Ben Cebrail Gezer yaklaşık olarak 10 seneden beri telegram mağduruyum ama bir gün bu işkencenin son bulup özgürlüğüme kavuşacağıma inanıyorum ama bu işin peşini bırakmayacağım sorumluların cezalarını çekmeleri için uğraşacağım.
    Cebrail Gezer
    Merkez/Bartın

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*