Telegram işkencesi nedir?

Ülkemizde var olan kitlesel deneyin bir parçası olmam sebebiyle mağduru bulunduğum telegram; zihin kontrolünde insanlığın ulaştığı en üst seviyedir denebilir. İşleyişleri, tasarımları hala sır olan cihazlardan meydana gelse de telegram makinelerinin hastanelerde komadaki insanların beyin aktivitelerini incelemek için icat edilen bazı cihazlardan esinlenilerek yapıldığı iddialar arasındadır. Sağlık teknolojisinin askeri ve istihbari birimlere devşirilmesi yani…

Yazılım, elektronik, nörobilim, vs. birçok branştan uzmanlık kullanılarak elde edilen telegram, kurbana yönelik hiçbir zorlamaya, darp ve hırpalamaya ihtiyaç duyulmadan doğrudan beyni etkilemektedir. Öyle ki; elektromanyetik yollarla zihninize ulaşılan bu süreçte beyniniz, evrimsel açıdan tanımlayamadığı yabancı bir sinyal karşısında dengesini kaybetmektedir. Telegramcının istediği cevaplar doğrultusunda zihninize gönderdiği sinyallerle sizi haberiniz dahi olmadan sorgulamaları, farklı dalga seviyelerinden işkencecilerin sizinle konuşması mümkündür. Çünkü zamanla gönderilen dalgaları anlamlandıran beyin; sahibinin yalan söyleme isteğini düşünmeksizin bildiği bir şeye otomatikman cevap verir. İç güdüsel tepkiler gösterir. Örneğin; 15 gün önce ziyaret ettiğiniz bir akrabanızla evde konuştuğunuz şeyler, hafızanızın ve çeşitli çağrışımların yardımıyla telegramcı tarafından rahatça elde edilip devşirilebilir. Telegram’da kullanılan dalga tekniği tıpkı mors alfabesi gibi bir kodlama, rüyaların da dili denebilecek bir sembolizmle işler. Bunun dışında telegramcının kafanızın içine doğrudan konuşma sesleri veya resimler gönderdiği de olmaktadır. Siz hayatınızı yaşarken telegramcı; gönderdiği sesler, resimler, beyni uyarıcı dalgalar ile cevaplarını teker teker almaya devam edebilir. Hafızanıza da rahatça ulaşarak beyninizin depoladığı ulaşılabilir anıları ekranınıza taşıyabilir.  Hafif dozda telegrama maruz kalan binlerce kişi de bir zihin kontrol operasyonunun kurbanı olarak yönlendirmeye maruz kalabilir. Bilinçaltına yönelik algı yönetiminin sonucunda telegramcı ruh hastalarının istediği şekilde davranmaya başlayıp; zevkleri ve alışkanlıklarını buna göre şekillendirmeye başlayabilir. (Bu, telegram cihazları olmadan da yapılabilen tipik bir algı yönetimi prosedürüdür. Daha sonraki yazılarda ona da değineceğiz. Fakat kesin olan şey; telegramla çok daha tehlikeli bir hal almış olmasıdır.)

Dünya üzerinde böyle bir teknolojinin var olduğu düşünülünce gerçekten ürkütücü değil mi?.. İnsan beynini uzaktan kontrol edebilmek.. Daha fazla açıklama yapmaya gerek var mı? Bir telegram mağdurunun ya da yasa dışı deneylerle mücadele etmek isteyen kişinin asıl sorması gereken soru şudur: Görebildiğimiz teknolojinin gücü bu boyutlara gelmişken; neden hala patlamalarda ölen insanlarımız vardır? Neden hala okula gitmek için yolda dağcılık yapmak zorunda kalan çocuklarımız vardır da bir beyni, bir kişiliği parçalamak bu mihraklar için böylesine önemlidir? Açılış yazımda söylemiştim yine söylüyorum: Telegram denilen beyin kontrol yöntemi bu kadar ilerlemişken siyasi görüşünüzün, dini inancınızın, vizyonunuzun hiçbir önemi yoktur. Hepinizin beynini çırılçıplak görebilirler. Bilmem anlatabiliyor muyum?

Telegram ismi nereden gelmektedir?

Bu zihin kontrol makineleri için kullanılan “Telegram” ismi aslında literatüre Salih Mirzabeyoğlu tarafından kazandırılmıştır. Tutuklandıktan sonra 10 yıldan fazla bir süre Telegram’a maruz kalan Mirzabeyoğlu; telegramcının zihniyle doğrudan konuşması sırasında bu cihazın adını sormuş. İşkenceci de ona belki dürüstçe, belki de dalga geçmek için “Telegram” demiş. Yani bir araba modeli gibi kalıp, tasarımı modeli belli bir ürün değildir. Suretleri hala belirsiz olan ve yüksek ihtimalle elektromanyetik yollarla insan beynine ulaşmaya yarayan zihin kontrol cihazlarına verilmiş takma bir isimdir.  Yabancı kaynaklarda söz konusu deney ve işkencelere “Telegram” ismiyle ulaşamazsınız.

Ayrıca Salih Mirzabeyoğlu; bizzat mağdur olması, teknik hakkında son derece ayrıntılı bilgiler vermesi dolayısıyla dünya üzerinde kendine Telegram uygulamış, bunu dünyaya aktarma fırsatı bulmuş sınırlı kişilerden biridir. Türkiye’de ilk olduğu ise kesindir.

Şimdilik sizlere “Telegram işkencesi nedir?” sorusu altında giriş niteliğinde bilgiler vermeye çalıştım sevgili okurlar. Aklımdaki şema haricinde yazarken de fark ettim ki değinilmesi gereken birçok konu var. Telegramın işleyişinden pratiğine, istihbarattaki zihin kontrol yöntemlerine, yasa dışı deneylerden Telegram ve zihin kontrolüyle ilgili yararlanabileceğiniz kaynaklara kadar her şeyi tek tek yazacağım. Tabii ki benim maruz kaldığım “özgür ortamdaki Telegram, dinleme ve takip işkenceleri“ne de…

Lütfen ellerindeki teknolojiyi sizin beyninizi parçalamaya varan yöntemler için kullandıklarını, sizi fikirlerinizi ve mahreminizi elde ederek eğlendiklerini; emeğinizin sırtından yükselerek yapılan araştırmalarla ulaşılmış bu bilgi seviyesinin dönüp dolaşıp sizin beyninizi robotlaştırmak için kullanıldığını bir an durup düşünün

 

About Feyyaz Yükselci 58 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

8 Comments

 1. Ben Tahir Gorgen.

  Hollandada buyudum. hukumet ve Mitte bozuk.

  Benim anami aglatiyorlar 2015 mart Hollandadan beri. Kulu Konyaya anlamsiz bir sekilde Hollandadan geelmis oldum bu satilmis fayiselesmis ulkeye. Ben mk ultra kurbaniyim. Ornegin devamli normaldede kullaklarimda asiri elektriklenme giciklanma olur. Nette okumadim. Alumunyum folyo kullaklarima kor isem zaman zaman daha fazla elektriklenme giciklanma olur.

  Bunlar realist gercekci ruya gosterebiliyorlar. YAziniz cok guzel ve dogru. Eyesscrolling var birde. Gozlerinle belkide kelimelere oz veya alfabeye gore belirli bir yere bakma.

  Ben cok sey yasadim. Ruhsuzlastirdilar elektro magnetik dalgalar ile. Asiri depresiyona uykuma soktular hic okadar depresiyonaa girmemistim. sonrasinda asiri neseliydim yersiz. Cok sey biliyorum. Etrafimada etki yapiyorlar bazen. Ben biryere gidipte derdimi anlatacakda. En kolay herkeze yapabildikleri beyinlerini uyusturmak. Uykulari var gibi sersemletmek yani. Ben basimdan gecenlerden sonra goruyor anliyorum. Voice to skulle uzun bagli kalindimmi beyin adopte oluyor. beynin normal reaksiyon hizi 10 da bir saniye. onceden dusunce vesaie gonderiyorlar. Daha neler var. neler var. Tayipte cogu zaman Voice to skullu, bunlar sanirsam bilgisaraya bagliyor benim gibileri. Cok zekice. Birsey yapamazsin.

  Ben Hollandada tanilmis biriyim. Ust fizikci felsefeci ve genel bilgim co yuksek idi. Psikoloji vesaire. Kobanin Ankarayla IStanbulla alakasi yok benden esinlenme idi. Insanlikla alakasi var demek istedi. Hollandada ters cikmis idim.

  Artik iyice biktim. Hem sagligimdan hemde cebimden caldilar ve caliyorlar..

  Bu arada tras makinasinin elektro magnetik dalgasi. Voice to skulle karsi faydali. Elektronik signallari kullak arkasindaki orta kulaga gonderiyorlar. Kullaginin etrafinda daire cizersen faydasi var.

  Ben neler yasadim neler. Hollandadan buraya kadar ucakda mustesarliklar yanimda idi belirli bir sekilde ama oyun oynuyaraktan. Cunku 3 hafta orada bana neler yaptilar ve ben bikkinliktan anlamsizca bir plastik torba ile buraya geldim. Dusunemez halde kumuste kaldim 4ay. sonra kendime bir yer yapayim dedim yine basladilar.

  Bu ulke satilmis bir ulke. Mit ve hukumet bozuk. Bizim vergilerimizle bizlerin ruhuna tecavuzz ediyorlar. suan bile.

 2. benim beynime zarar verdiler. Kafa derim 1 cm sis geldim buraya. dusunemez hallere girdim burada. Beyin damarlarimdaki buzulmeden dolayi. Inanilmiyacak birsey anlatayim. Gercek bu. Annemin evinde. Ust kattan sanirsam radyasyondu. Devamli ben evde nereye gidersem ustume cekiyorlardi birseyi. Suruklediklerini duyuyordum. Ev olsada betondan demir gibi birseyin suruklendigini ustume devamli duyuyor idim. ben hep hareket halinde idim. cogu zaman. Voice to skullu bilmiyor idim. Komsular duyar simdi yapmayin saat gece 3 oldu yapmayin disariya gitsem olmaz der idim. Tum gun disarda yurur idim. Hep etrafimda arabalar var idi. Gittigim her yerde. Bana ters ters bakan biri. Korkutmak ister gibi. En sonunda baktim olmuyacak. Hatta bunlara beni oldursenizde kurtulsam der idim. BEnde evde gece 3 siralari kipirdamadim. Sicak verdiler verdiler basim bombos oldu ve ben ben birsey dedim orada. Olecegim kurtulacagim veya bir bitkiye donup kurtulacagimi sanmistim. onlarda kesti birden..

  Sonra asaya biri geldi. Turkce hadi ben gidiyorum hakkini helal et kardesim ne diye telde konustu gece 4de. 2 kattan duyuyor idim balkonun kapisi acik idi. KArsida hastene var. Benim aklima onceden geldigini sanmiyorum ama o an Turkiye geldi. Annem uyandi ve ben sabah 6da yola ciktim ve buraya geldim. Anlamsizca. Anlam veremiyor idim.

  Sonra kumeste kaldim. KAfam rahatti pek dusunemiyor idim. uultu basladi. Voice to skull gibi degil o uultu. suan sizilti var ornegin. kafamda.

  Bazen yurur iken duserdim yere. dusunemezdim. namaz kilar iken ayaktayim ornegin naoacagimi unuturdum.

  Sonrasinda burada basladilar. Hepsi kotu idi. Hollanda ve kis 2015 cok berbatti. Kisin 2015de voice to skullden kurtulamadim. Asiri elektro magnetik dalgalardanda. Kafam asiri uyusuyordu agirlik geliyordu. cogu zaman oturdugum yerden kalkamiyordum bunlar devam ediyordu. BAzen bikkinliktan eksi 13de gece 3de koyden Kulu ya yurudum yabandan. Kurtlar vesaire var biliyorum ama evimde daha kotu ugrasiyorlar idi. Yolda devamli voice to skull. (ben yasadiklarimi suan gercekleri ile kismen anlatiyorum onlar isterse beynimi uyustursun suan veya etkilesin. benim bunlari yazarken dusunmeme geregim yok) Kuluda hafif. Biri birsey dediginde normal cevap verirdim ama ustum basim deli gibiydim. Lastik bot cizme. 3 kat giyim. Hizli bir sekilde evden kactigim icin. 3 kez emniyetten insanlar geldi. Nufus cuzdanima bakti. Bende yaya geldim evden cunku evimde huzur vermiyorlar dedim ve yuzlerine bakmadim. Onlar biliyor saniyordum o zamanlar.

  O kis zobayi pek yakmaya vaktim olmadi birde ev yapmis idim bacam iyi degildi. Bunlarda ugrasirken kafami kaldirip is goremiyor idim. 4 5 pakket sigara gunde. su isiticisi var ama hemen kahve su suttozunu alip soguk kahve alir idim. belkide gunde 10 kahve icer idim. Buraya isole etmisler beni.

  Hollandada 105 kilo kadar idim. 2015 martta. 2016 ocakda okadar zayiflamistim. Burada sonradan aldigim giysiler bile ufak geliyor idi. sanirsam kendimde enliyim ama 75 kilo falan idim. suan 95 falanim.

  Ben pek anlamam. ama belkide.. youtubeda alien implant diye birsey var. 1970lerden kalma. Bir sivi vardir. Ve bu sivi o alien implant gibi vucudumuza yer ediyordur ve radyasyona etki yaptigi icin sinir sistemimiz falan etrafina sariliyordur. Bunu okadar anlamiyorum ama o isi belkide bana birsey verdiler ve kafami radyasyonlayip beynime herhangi birseyin kendini yer edinmesini sagladilar bilmiyorum. Sebebini.

  Hizli yazdim. Yabanci lisansim daha iyi benim. Cok sey yasadim. Devamli yasiyorum.

  Birsey var. Bunlar voice to skull ile benim disimin birini cektirttiler. Birgun bunlar bana etki yapar iken benim disimin birisi az hasaslasti. Komik inanilmiyacak ama muzik indirmistim ve Ahmet kayanin sarki kafama sikar giderim disime sikar giderimdi. O hasas disimi birsey var imis gibi.. birgun sabah uykudan kalkinca panik bir halde voice to skulle bagli kuluya disciye gittim ve o hasas disi cektirmis oldum. Saglam idi. Bunlar ornegin atliyede birgun. Sizilti geldi ve bunlarin yaptigini biliyorum. Birisi var orada iyi bir adam idi genc. 27 yaslarinda. Sanki o bana yardim ediyor. Orada disim hasaslasti. Ve hangi dis oldugunu ogrendim. Yani bunlar yapiyor ve bozuk insanlar ve kendileri sanki gittigim yerlerde bana yardimci olmak icin ugras veriyormus gibi birileri imalar veriyor idi. Dusunce olaraktan. Sarkiyi disime sikar giderimle degistirmisler ornegin. Bende disimde ne olabilir der idim bilmez idim. O disi cektirdim sonrasanda sani daha hasas oldum elektro magnetik dalgalara. Bu 2015 temuz da idi.

  2016 mayistami ne. Birseyin farkina vardim. O sokturdugum disin yanindaki siyahlasmis. sebebini bilmiyorum. Ama eskiden (suan aklima geldi unutmustum) birden basima agirlik gelirdi elektro magnetik smog gibi, sis olurya etrafi goremessin. O dise bir gun demir degdirdim birsey olmadi. implant ariyor idim. Basima agirlik gelipte etrafimda sanki elektro magnetik dalgalarin agirligi cokmus gibi olunca yine implant arayim der iken o disime 1 mm den az kala. demiri degdirmeden birden elektrik carpti. Ve birdaha. sonra anladimki o dis etki yapiyor. Bende o diside cektirdim. Inanmazssiniz suanda beynim uyusuyor arada. Elektro magnetik dalgalarin etkisinide iyi hisediyorum amma o basinc etrafimda hic olmadi sonrasinda. Birde birsey hatirliyorum. Sebebinide bilmiyorum. O disime uyusturma amaci ile igne yapilinca kafamdaki sizilti azalmis idi ve basimdaki agirlik hafiflemisti. Kendimi iyi hissetmistim ve tamamen kurtulacagimi saniyorum o an ve baya bir sevinmis idim.

  Diyorumya bunlar bozuk insanlar. Mit bunlari ben buraya gelmeden biliyorr idi. IStanbuldan Ankaraya kadarda Turkce konusan baya bir insan eslik ettiler.. Hatta birisi yanima oturup sohbet etti. Nerelisin falan diye sordu bende dedim. Bana oyle olmaz ben ornegin suraliyim ve surada kaliyorum ama sen suraya gel dedi. Biliyorum inanilmiyacak gibi hepsi. Ve ben 3 gun uyumamisim. Kafa derim sis. Onlarda yolda oyun oynuyor. Sanirsam kafami karistirmaya calisiyorlar idi. Sebebini bilmiyorum.

  • Bunu yapanlar bizimkiler değil.Bunu yapanlar fetöcü itlerdir.Size yemin ederimki size bunu yapan hain satılıklardır.Ve kimseye inanmayın yok çipsiz elektrotsuz yapabiliyorlar.Özellikle kulaklarınızın arkasını kontrol edin.Eğer hafif şişkin ve böyle oval şişkinlik varsa ve orda damarlarınız daha sık atıyorsa orayı röntgen çektirin.Ve eğer birşey çıkarsa gereğini yapın onu ordan bir şekilde çıkartın.Onların bunu oraya nasıl yerleştirdiğine gelince ailenizden dahi birini satın almış olabilirler.Bu yüzden herkese karşı dikkat edin çünkü çip yerleştirme 1 dk lik bir iş.Lütfen oyuna gelmeyin.Bu hainlikleri görmezden gelmeyin.

  • Dostum sen acilen bir psikiyatri bölümüne gitmelisin. Psikoz yaşıyorsun. Bir an önce ilaç tedavine başla ve iyileştiğini herşeyin düzeldiğini göreceksin.

 3. eeyescrolling midir Ingilizcesi bilmiyorum. Inanilmiyacak gibi cok sey yasadim ve biliyorum. Yolda voice to skulle baagli yurur iken. Suan alistim voice to skulle iyi ayarliyim. Elektro magnetik dalgalar insanin ruh haline etki yapar.

  Sunu diyim. Beyinkontrolu dusunce veya realist ruya vermek ve bunlarin uzerinde dusundurmek. buna programlama derler. Bir insanin beynindekini yani herkezinkini okuyamazlar. Beyin dalgalar falan siradan insanlarinki fazla acik vermez. Bunlar kendi verdikleri dusunce ve ruyalar uzerinde dusundurur ve buna programlama denir. Bunun uzerindede beyin kontrolu yaparlar. Ben az bilgi edinsemde nette tecrubelerimde var. Ornegin Basbakan Yildirim. Ayarli degil ne soyluyecegini bilmiyor. Simdi oynuya gule birden sehitler hakkinda konusamaz. ayarlida degil. Nutral bir sekilde elektro magnetik dalgalarla bu yuzden uyusuturup fazla el kol hareketi olmadan bunu oturuyorlar. Zaten el kol hareketlerine bakin. Helede ilklerde. Uyumsuz ve sacma.

  Yolda voice to skull ile yurur iken. Gozlerim sanki bir oraya bir buraya bakiyor. Tam belirli noktalara. Biryere bakmiyorum kendim. Hatta kisin elektro magnetik dalgalar esliginde voice to skulle bagli iken ben birinde duvardaki civataya gozlerimi zoom yapiyordum. Tuhaf. Yakini ornegin 2 senedir puslu goruyorum. Ve bu yasadigimdan dolayi yakini puslu gordugumde artik yazi veya cismi, uzak tutuyor gozlerimi ayarlamak istemiyorum. Yakin yaziyi baya bir puslu goruyorum yani. Dikkat etsem netlesir ama ayarlanmak istemiyorum. Zorla ruhuma tecavuz ettiler ve her gun ulu ortada devamm ediyorlar. DUvarimda mk uktra kurbani mart 2014den Hollandadan beri yaziyor. KUlu emniyeti sanirsam sonunda inanmis gibi cekimser. Jandarma maf etti. Sikayete gittim zorla savci ile ifademe doga disi varliklar benle ugrasiyor gectiler ve 2 kez Konyaya uzmana goturduler. CUnku psikolojik danismanda yuzume bakmadan duzensiz konusuyor diye teshis koydu. Bunuda ic islerine ic denetime insan haklarina bildirdim. Arastirma oldu ama bozuk olduklari icin ben halen cekiyorum.

  Ben sikayet icin gittim. Jandarma duvara kelepceleyip carpti sen hastasin diye bagirdi vesaire. Ifademi aldi. Bende burada belirtiklerimi beni hasta sizi iyi bilirler diye kandira kandira ifademe gecirdim. isin komik tarafi o ifade bende. 1 saat sonrada zorla obur ifadeyi aldilar. Cinler seytan benle ugrasiyormus.. Burasi Turkiye imis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*