Savcılığa telefon dinleme şikayeti verdim. Bakın sonrasında ne oldu?…:))

Merhaba sevgili okurlar. Bundan birkaç gün önce savcılığa telefonlarımın yasadışı dinlenmesi sebebiyle verdiğim dilekçe hakkında bir video çekmiştim. Facebook sayfasında görenler görmüştür. Şimdi videoda söylediğim gibi bu süreci yazılır olarak aktarıyorum.

Yaklaşık 2-2,5 ay kadar önce Telegram Zihin Kontrol araştırmalarından bağımsız olarak savcılığa suç duyurusunda bulundum. Yazdığım dilekçede telefonlarımın dinlenmekte olduğundan, bilgisayar ve telefon kamera görüntüleri, telefon konuşmaları hatta bazen dışarıdan takip yöntemiyle illegal şekilde gözlem altında olduğumdan bahsettim. Elimden geldiğince delilleri gösterdikten sonra suçluların bulunmasını ve gerekli cezayı almalarını arz ettim. İlk bir aylık süreç sonrasında takipsizlik kararı çıktı. Gerekçe olaraksa “Mahkeme kararı olmaksızın kişilerin dinlenemeyeceği” kuralı gösterildi…:)) Akabinde yaptığım daha kapsamlı bir itiraz da Yüksek Mahkeme’den geri döndü ve bu sefer de “Delil yetersizliği” gerekçesiyle takipsizlik kararı korundu. Durum özetle bundan ibaret. Önemli kısım olarak şunu belirtirsem; MİT’in resmi sitesinde “Mahkeme kararı olmadan dinleme yapılamayacağı” belirtiliyor. Yabancı istihbarat ağı söz konusu olmadıkça tabii.. Hala şikayetler devam ederse de Cumhuriyet Savcılığına başvurulması tavsiye ediliyor. (Sayfaya bağlanmak için buraya tıklayın) Buradan gördüğümüz yazı doğrultusunda Savcılığa şikayette bulunuyoruz. O da sadece Telekomünikasyon Kurumu’ndan bilgi alınabileceğini söyleyip “Mahkeme kararı yoksa dinlenmiyorsunuz demektir.” diyor. İçiniz rahat etmediği için BTK’ya bir de siz şikayet yazıyorsunuz. O da “Biz bu meselelerle buradan ilgilenmiyoruz. Savcılığa başvurabilirsiniz diye gerisin geri yolluyor.” Özetle “Bermuda Şeytan Üçgeni” şu şekilde:

Yukarıda görmüş olduğunuz çıkmaz; vatandaş haklarının, hukuk mücadelesinin ne seviyelere geldiğini gözler önüne sermektedir. Hele ki siber suçlar konusunda kanun ve soruşturmaların ne kadar amatör seviyede olduğunu, hatta ve hatta; eğer devlet eliyle bir arşivleme söz konusuysa bunun nasıl bir kartellik ile yapıldığını gözler önüne sermektedir.

Ben daha fazla yorum yapmak istemiyorum arkadaşlar. Aşağıda bir de Tekstil İşçisi İ.Ö.’nün işleme alınan dilekçesinin haber linkini paylaşıyorum. En alt kısımda da bu konuyla ilgili çektiğim videoyu izleyebilirsiniz.

TELEGRAM; SAHİP OLDUĞUNUZ BÜTÜN FİKİRLERİ, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜ VE KUTSAL DEĞERLERİ GEÇERSİZ SAYAR

TELEGRAM; BİRBİRİMİZDEN ÖNCE ALAŞAĞI EDİLMESİ GEREKEN TEK DÜŞMANDIR

TELEGRAM DÜŞÜNCENİN SONUDUR

TELEGRAM İŞKENCESİ BİR İNSANLIK SUÇUDUR


Sözcü gazetesinin haberi:

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/yargi-iste-boyle-diyen-adami-ciddiye-alip-islem-baslatti-1795214/

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?


BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 122 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

6 Comments

  1. zihin kontrolünü( telegram) ilk kez nasıl fark ettiniz? sürekli izlediğiniz bir tv kanalı ya da program var mı? tv’deki insanların telegram’a dahil olduklarına dair bir izlenim edindiniz mi? oturduğunuz daireye bitişik dairelerdeki komşularınızı yeterince tanıyor musunuz? bunların arasında yeni taşınanlar oldu mu? oturduğunuz yere yakın bir kamu binası ( cami, okul, karakol, jandarma vs.) var mı? gang-stalking( organize takip) olayına da maruz kalıyor musunuz? eğer öyleyse savcılığa takip edildiğinize dair bir başvurunuz oldu mu? bu konuda bir avukata danıştınız mı? adli makamlara yapacağınız zihin kontrolü şikayetinizden bir sonuç elde edemeyebilirsiniz ama sizi takip edenlerden birini yakalatabilirseniz savcıya somut bir kanıt sunmuş olursunuz. herhangi bir siyasi partiye üye misiniz?

  2. Arkadaşım bende bazan izlendiğim, takip edildiğim , düşüncelerimin okunduğu hatta çalındığı düşüncesine kapıldım ve 15 senedir bu düşünceyle yaşıyorum ve gerçekten doğru olan bir şeyi anlatmışsın bu gerçek Amerika’nın böyle bir sistemi var echelon .system gibi çeşitli isimlerde” minority report “bu filmi yada “person of interest “isimli diziyi tavsiye ediyorum izle
    hayatımın bazı alanlarında pes bile ettim ben bunu farkettiğimde 14 yaşımdaydım bir şey düşünüyordum ve bir sene sonra aradığım Zaman bu buluşun yapıldığı çıkıyordu. Bir websitesi açmak istedim alandını almamıştım ve boş bi isimdi ama 15 gün sonra hop alanadı açılmış.

  3. Sitende yazmak isterdim ama zaten bu paranoyak düşünce şeysi beni bazı pisikolojik hastalıklara düşürdü bile ben takıntı hastası oldum yada öyle zannediyorum bunun için tedavi olmayıda düşünmüyorum. Manipüle edildiğimi biliyorum
    tabletin dediğin cümleyi yazma özelliği internet açıkken oluyor mikrofon simgesine tıkla konuş var Google un bir özelliği olduğunu söyleyim .
    yazılım gvz pc okur ara ve Microsoft sapi gibi yazılımlar var. Sesi yazıya çeviren ve ekranda yazanları okuyan her dili destekleyen vs.vs

  4. Benzeri bir konuyu ekşi sözlük te okudum G00gle face vs siteleri insanların bilgilerini öğrenmek için maksatlı olarak yaptıklarını ve düşünce okuduklarını iddia eden bir tek sen değilsin

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*