Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kaleminden paranoid kişilikler ve psikolojik savaş

Telegram zihin kontrol mağdurları başta olmak üzere çevrelerindeki umutsuz vaka niteliğinde hastalıklı, ama gerçek hastalıklı kişilerle uğraşmak durumunda olanlara bir nebze olsun tavsiye, yol gösterici olması amacıyla… Psikolojik savaşı öğrenin, uygulayın.

Daha önce yayınladığımız bir diğer alıntılar yazısını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

PARANOİD BASKICI RUH HALİ

a) Kuşkucudurlar: Yeterli bir temele dayanmaksızın başkaları tarafından sömürüleceği ve kullanılacağı veya zarar göreceği beklentisi içindedirler.

b) Güvensizdirler: Yerli yersiz dostlarının veya iş arkadaşlarının kendilerinde olan bağlılıklarını ve güvenilirliklerini sorgularlar. Sürekli savunma duygusu içerisindedirler.

c) ALıngandırlar: Basit söz ve olaylardan aşağılandığı  veya kendilerine kötülük yapıldığı şeklinde anlam çıkarırlar. Komuşusundan “Beni rahatsız etmek için çöpü dışarıya erken koydu.” diyerek kuşkulanırlar.

ç) Kincidirler: Kin beslerler; kendilerine yapılan onur kırıcı davranışları veya görmezlikten gelinmeyi unutmazlar, affetmezler.

d) Sırcıdırlar: Fazla sır saklarlar. Söylediklerinin kendilerine karşı kullanılacağından yersiz yere korktukları için başkalarına kendi sırlarını vermezler.

e)Öfkelidirler: Önemsenmemeye veya görmezlikten gelinmeye öfke ve karşı saldırı ile tepki gösterirler.

f) Kıskançtırlar: Yerli yersiz kıskançlık gösterir, eşlerinin cinsel sadakatlerini sorgularlar.

g)İSTİHBARATÇI OLURLAR.

Paranoidlere karşı beş şeyi unutmayın

1) Açık olun, hiçbir şeyi onlardan gizlemeyin. Nasılsa eninde sonunda keşfedecektir.

2) Doğal olun. Kendinizi kanıtlama, sadakatinizi ıspat etme çabasına girmeyin. Bunu bir defa yaparsanız bir daha kurtulamazsınız.

3) Dürüst olun. Şaka bile olsa, yalan söylemeyin. Nasıl olsa bu yalan yakalanacaktır. Böyle kişilerin sadakat sınavlarından kurtulabilmek için, nereye adım attığınızın farkında olmalısınız.

4)Öfkelenmeyin. Paranoid kişi, bir fikre çok öfkelenirse, sizin o fikre ihtiyacınız var demektir. Öfkeye dikkat…

5) Sözlere değik davranışlara bakın. Bir insanı tanımanın onu bir süre gözlemlemeyi gerektirdiğini unutmayın.

Kaynak: Psikolojik Savaş, Prof.Dr. Nevzat Tarhan

Psikolojik savaş, telegram zihin kontrolüne direnebilmeniz için edinilmesi gereken en önemli genel kültürler arasındadır.

About Feyyaz Yükselci 58 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*