Mağdur bir arkadaşımızın küresel zihin kontrolüne ve kendi işkencesine dair gözlemleri

ONCA ZİHİN KONTROL İŞKENCESİ ARASINDA YAŞADIĞI İŞKENCELERİ HATIRLAYIP, BUNLARI ARAŞTIRMALARIYLA HARMANLAYIP SİZ DEĞERLİ OKUYUCULARLA BULUŞTURAN MAĞDUR ARKADAŞIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ…


Ece Seçkin ”Bir kere zıpla iki kere zıpla bıkmadın ALLAH ALLAH”

Gazapizm ”Zıplıyor herkes kanguru sanki”

Tarkan ”Let me see you bounce”

Miley Cyrus ”We jumped, never asking why”

Ve aşağıda linkini verdiğimiz reklamda da insanlar hedefe zıplayarak gidiyor..

Burada size göstermek istediğim Amerika’da bir şarkıda geçen sözlerle Türkiye’deki bir şarkının aynı sembolleri taşıyor olması. Ve bunun da bu sözlerin bu imajların arkasında bir yapı bir düşünce olduğunu göstermesi.

Zihin Kontrol var arkadaşlar. Bunu da bu şarkıdaki sözleri yazdıranlar bu zıplama, konuşma vs yaptığımız hareketleri anlamlandıranlar yapıyor. Bu insanlar küreseller ve devlet bilgisi olmadan bu işi yapamazlar. Cumhurbaşkanlığı’nı arayan bir mağdur arkadaşımız şu cevabı aldı ”Evet onlar her yeri sarmışlar, devletten büyük değiller. Sesinizi duyurun, eylem yapın.” Bu inanmanız için yeterli değil mi? Feyyaz zaten işkencesini tüm detaylarıyla anlatıyor. Semboller, gönderdikleri sesler yaptıkları işkenceler her şey ortada.

İzlediyseniz Haber 24’de bahsedildi 1.grup telegramcılar ve 2. grup telegramcılar var. Bu telegramcıların ne zaman değiştiğinin tarihi bile var biliniyor. Bu insanların bilgisayarları yine Haber 24’de geçtiği şekliyle batıya bağlı olduğu biliniyor. Yani sıradan bir TC vatandaşının üzerinde yaptıkları deneyler aldıkları EEG’ler Batı’ya gidiyor.

Sokakta Feyyaz’ın anlattığı gibi ıslıkçılar denilen ekipleri var. Bilgisayar başında insanlığını
kaybetmiş operatörleri var. Boyları kısa beyaz rengi griye kaçan muhtemelen 1. grup telegram ekibinden olan atı bırakın eşşeğe binemeyen Türkçü geçinen amirleri var. Feyyaz inanmıyor ama bazı mağdurlar baya baya eminimiz metafizik (cinler) yolları da kullanıyorlar.

Kimin ne zaman öleceğini önceden biliyorlar, bir maçta kimin gol atacağını önceden görüyorlar. Mağdur A.K. işkencesinin 10. yılında bize kanka teknolojiye bak
gaybtan haberler alıyoruz dedi. Aynısını şimdi bize gösterdiler. Bu bilgileri ya cinler yoluyla alıyorlar ya da bir yöntemleri var o şekilde biliyorlar. Böyle insanların inanamayacağı bizim şahit olduğumuz bilgileri söyleyince bu cinlenmiş yahut tamamen inanmayıp kafayı yemiş diyenler oluyor. Ama işte bu böyle bir yapılanma
hem cin hem insan hem teknoloji hem büyü hem astral boyutlar her şeyi kullanıyorlar.

Kimin ne zaman öleceğinin bilgisi kesinlikle ellerinde. Maçta kimin gol atacağını da biliyorlar. Dediğim gibi ya cinler boyut zaman mekan farkından bu bilgiyi onlara getiriyor. Ya da bir mağdur arkadaşımızın iddaa ettiği şekliyle yayın-kayıt teknolojisinden bunu biliyorlar. Sonuç olarak kesinlikle bu bilgileri ele geçirebiliyorlar.

Bu teknolojiden kurtulmak için şehir şehir gezen ülke değiştiren insanlar var. Yine kurtulamıyorlar. Avrupa’da ve Amerika’da örgütlenmiş zihin kontrol mağdurları var. Rusya zihin kontrol teknolojisinden yüksek ölçüde kurtaran ama fiyatı pahalı olan kuantum kolyeler yapıyor. Biraz araştıranlar evlerinde bu teknolojiden gelen lazer ışınlarıyla vücutları yanan ve isyan eden insanları görürler. Amerikadaki şarkılarda da bu muhabbetler geçiyor. Türkiye’de ilk şikayetler 1970 yılına kadar gidiyor. Irak’ta görev yapan bir Amerikan ajanının açıklaması var Cia nasıl yapıyor bilmiyorum ama ışid saflarında savaşmam için zihnimi kontrol ediyor diyor. Bunlar gibi bir çok bilgi internette mevcut.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Zihin kontrolünü merak eden arkadaşlara da dostça ve her şeyden önce dürüstçe söylüyorum ki bu teknoloji var arkadaşlar.

Nasıl yaptıklarını neler elde ettiklerini onlar açıklayana kadar bilmemiz biraz zor. İnanmayan arkadaşlar Salih Mirzabeyoğlu’na baksın. Telegram’ın Türkiye’deki bilinen ilk şehidi. Senelerce mücadele ettikten sonra ölümüyle dahi bu teknolojiyi ispat ederek aramızdan ayrıldı. Mücadeleye devam. Madem engelleyemiyoruz Hz Ali’nin dediği gibi duyurmaya devam edeceğiz.

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?


BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 122 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*