Merhabalar. Ben Feyyaz Yükselci.  1993 doğumluyum. Türkiye’deki telegram zihin kontrol kurbanlarından biriyim. Üzerimde uygulanan zihin kontrol işkencesini ve deneylerini ne zaman nasıl fark ettim, nasıl işkenceler çektim ve çekiyorum elimden geldiği kadar site üzerinden aktarmaya çalışıyorum. Aynı konularda yaptığım teorik araştırmaları da burada paylaşıyorum.

Eğer siz de bir telegram zihin kontrol kurbanıysanız lütfen iletişime geçmekten, beraber hareket etmek için adım atmaktan korkmayın. Yaptıkları yasadışı zorbalıklar ve deneyler dışında size hiçbir şey yapamazlar. Hiçbir  adım atmamanız halinde hiçbir şeyin değişmeyeceğini göz önünde bulundurursak, oturup umutsuz bir şekilde işkencenizi çekmek için mantıklı bir sebep yok demektir. MASUM VATANDAŞLARA UYGULANAN TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜ YURT DIŞINDA PEK ÇOK ÜLKEDE DEVLET MAKAMLARI TARAFINDAN CİDDİYE ALINAN, YAVAŞ YAVAŞ ÇÖZÜM ÜRETİLMEYE BAŞLANAN BİR KONUDUR. ESKİSİ GİBİ HAKKINIZI ARAYAMAYACAĞINIZ, HİÇBİR ŞEY ELDE EDEMEYECEĞİNİZ BİR ZİHNİYET SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. Türkiye’deki işbirlikçileri de gelin hep beraber, adım adım ifşa edelim. Adalet önünde hesap verip hapse tıkılmalarını sağlayalım. Tüm Türkiye Cumhuriyeti üzerinde dolaşan bu elektromanyetik işkencenin sorumlularının, insanlarla kukla gibi oynayan bu şerefsiz evlatlarının hak ettikleri cezayı almalarını sağlayalım.

Siteyi gördükten sonra, hatta belki benimle konuşurken  bile şüphe duyanlar varsa peşinen söyleyeyim: İstihbaratın bir elemanı değilim. Herhangi bir psikolojik harekatın parçası değilim. Tamamen sivil bir insanım. Öğrenciyim ve çalışıyorum. Yani ne malum konuların araştırmaları ne de istihbari yönden mesleki bir kökenim yok.

Geçmişten günümüze artan ve benimle dalga geçer şekilde iletişime geçen trol hesaplara yönelik söylüyorum: Araştırmak istediği, merak ettiği için sorular soranlar oluyor. Ne kadar çok kişi bu meseleyi merak edip araştırırsa kardır, tabii ki elimden geldiği kadar soruları cevaplıyorum. Yazan kişinin gerçekten merak eden masum biri olması ihtimalinin hatırına.. Onun dışında sinir bozma çabasında olan, trol olduğunu belli etmek istercesine ortalığı sabote eden,  “kamu güvenliği”, “top secret” gibi etiketlerin arkasına sığınan o sürüngen, bencil, sömürücü beyniyle kafa bulandırmaya yönelik mesajlar atan hesapları listeye alıyorum, haberiniz olsun. Zihin kontrol işkencecileri hele bir ortaya çıksın, sıra zaten kimse kılını kıpırdatmasa dahi size de gelir.

Son olarak; LÜTFEN ŞU ESRARENGİZ GÖZÜKMEYE ÇALIŞAN, GÜVENSİZLİĞİNİ VE FONKSİYONSUZLUĞUNU ÜNİFORMALARIN, TAKIM ELBİSELERİN, İÇERİSİ GÖZÜKMEYEN ARABALARIN ARDINA SAKLAYAN, GELDİĞİNİ KİLOMETRELERCE ÖTEDEN BELLİ EDEN EGONUZDAN VAZGEÇİN.  Bakın o kadar işimin gücümün arasında sesimi buradan birkaç kişiye de olsa duyurmaya çalışıyorum. Çektiğim işkencenin hesabını sormak istiyorum. Bir şey sormak ya da konuşmak istiyorsanız lütfen doğrudan yazıp konuşun.


İletişime geçmek isteyen mağdurlar yukselcifeyyaz@yandex.com adresinden veya sitenin Facebook sayfasına mesaj atarak doğrudan bana ulaşabilirler. Umudunuzu yitirmeyin, eninde sonunda ortaya çıkacaklar. Geçmişteki ayıpların ortaya çıkması, doğal tarihsel sürecin bir parçasıdır.

Youtube kanalını takip etmeyi ve abone olmayı da lütfen unutmayın: Tıklayınız.