“Göz” Youtube kanalı ile röportaj, Hacklenen Zihinler – Zihin kontrol mağduru Feyyaz Yükselci

Düşünce Polisi’nde ve Youtube’da uzun süredir yaptığımız kamuoyunu bilgilendirici faaliyetler sonrasında “Göz” isimli Youtube kanalından zihin kontrol mağdurlarının sesini daha fazla kişiye duyurabilmek adına bir yardım eli uzanmış; kendisi uzunca bir röportaj halinde bana “Elektromanyetik zihin kontrolü nedir? Zihin kontrolüyle neler yapılabilir? Zihin kontrolü psikolojik bir rahatsızlık mıdır? Zihin kontrolünden nasıl kurtulunur? Zihin kontrolü tüm dünyaya mı uygulanıyor?” gibi çok çeşitli soruları ayrıntılı bir şekilde cevaplama fırsatı sunmuştur.

Aşağıda Youtube’da harika bir video derlemesi ve görsel emekle yayınlanan videonun bir bağlantısı mevcut. Zihin kontrolü hususundaki açık ve cömert davranışı, video ve röportaj üzerindeki yoğun emeklerinden ötürü Sayın Göz’e sonsuz teşekkürlerimi iletiyor, yarın bir gün çalışmalarımızın devamını diliyorum.

Ayrıca Göz Youtube kanalının diğer videolarını izlemek isteyenler şu linkten kanala ulaşabilirler:

GÖZ YOUTUBE KANALI

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?


BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 122 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*