Eskişehirli zihin kontrol mağduru Mert Güleryüz; çektiği ağır işkenceleri anlatıyor

Eskişehir’de yaşayan Mert Güleryüz; Türkiye’deki telegram/elektromanyetik zihin kontrol kobaylarından biri. Uzunca süredir çektiği işkenceler sebebiyle hayatında meydana gelen kötülükleri, vücudu ve psikoloji üzerinde yapılan insanlık dışı işkenceleri siz diğer mağdurlar ve araştırmacılarla paylaşıyor… Kendisine zihin kontrolüne karşı acil şifalar diliyor. Sadist işkencecileri ifşa etme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Kimsenin telegram zihin kontrolü hakkında konuşmak istemediği, dile getirenlerin deli olmakla suçlandığı şu ortamda açık ve görüntülü bir şekilde zihin kontrol mağduru olduğunu söylemekten çekinmeyen Sayın Mert Güleryüz’e bu sebepten ötürü de ayrıca teşekkür ediyoruz.

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜ BİR İNSANLIK SUÇUDUR!…

Diğer mağdurlar ile yapılan röportajlar için: https://www.dusuncepolisi.com/category/magdurlar-ile-roportajlar/

 

https://www.youtube.com/watch?v=w9z8pVMo-CI&t=12s

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?


BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 122 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

2 Comments

  1. bu insanları ve sizi yaşadıklarınızı açıktan paylaşma cesaretinizden dolayı kutlarım. bunca zamandır bu işin peşini bırakmadığınız için de sizi ayrıca takdir ediyorum. zihin kontrolü işkencecisi bu kişilere dava açıp asıl darbeyi indireceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyorum. umarım 2018 yılı içinde nihai zaferi elde ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*