Akit TV Bakış Açısı programında Feyyaz Yükselci’nin röportajı

Akit TV’de yayınlanan Bakış Açısı programında 27 Ağustos 2018 tarihinde Erkan Macit ve İsmail Çorbacı’nın konukluğunda telegram zihin kontrolü ve diğer birçok zihin kontrol metodu tartışıldı. Programa telefon ile bağlanan Feyyaz Yükselci yaşadığı zihin kontrolü hakkında bilgiler verdi, zihin kontrolünün nasıl yapıldığı ve nasıl engellenebileceğine dair fikirlerini sundu.

Herkesin ısrarla konuşmaktan kaçındığı bir ortamda, zihin kontrolü gibi komploya müsait bir konuda korkusuzca konuşan tüm yayın ekibine, özellikle programa bağlanmamıza vesile olan Sayın Erkan Macit’e sonsuz teşekkürler. Umuyoruz ki korkusuzca ve sürekli çalışma sayesinde zihin kontrolünü devlet büyüklerinden halka kadar herkese uygulamakta olan hainler, sadistler eninde sonunda ifşa olacaklar, hak ettikleri cezayı bulacaklar…

Programın tam yayını da dilerseniz aşağıdan izleyebilirsiniz:

About Feyyaz Yükselci 58 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

2 Comments

  1. Tebrikler Feyyaz. Konuşmanı cesaretini tebrik ediyorum. Bu konuların televizyonlarda mağdurları da içine alacak şekilde gündem bulması umut verici. Konunun milli güvenlik ile ilgisinin olmadığını ve ortada bir işkence suçu olduğunu ifade etmen takdire değer.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*