ABD Terörle Mücadele Merkezi yanlışlıkla elektromanyetik zihin kontrolü belgelerini yayınladı

Çok ajanslı bir terör ile mücadele merkezi olan Washington Eyaleti Füzyon Merkezi, yanlışlıkla şaşırtıcı ve önemli belgeler yayınladı. Belgelerin içeriği ise uzaktan akıl kontrolünün insan vücuduna etkileri üzerineydi.

Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan bir gazete sitesi olan Muckrock, ırk ayrımı yapan gruplara ve sol aktivist Antifa’ya yönelik olan belgeleri, soruşturmak için merkeze bir Özgürlük Bilgi Yasası talebinde bulundu. Ancak Muckrock’un geri aldığı belgeler arasına oldukça şaşırtıcı dosyalar da karışmış durumdaydı. ‘İnsan vücudu üzerinde EM etkileri’ isimli dosya, uzaktan zihin kontrolü içeriğine sahipti.

Yanlışlık ile paylaşıldığı düşünülen dosya, elektromanyetik dalgaların insan vücudu üzerindeki etkilerinin net bir açıklamasını içeriyordu. Raporda anlatılanlara göre, bir kişinin düşüncelerini okumak, bacaklarını manipüle etmek, hayallerini kontrol etmek ve vücut ağrıları oluşturmak tamamen mümkündü.

Paylaşılan başka bir belgede ise elektromanyetik zihin kontrol silahlarının uydudan, cep telefonlarında veya bir araba arkasına kurulan ekipmanlardan sağlanabildiği ifade ediliyordu. Bu bağlamda tüm bu bilgiler dosya içerisine yanlışlık ile eklenen belgelerde gizliydi. Diğer bir yandan resimler üzerinde hiçbir şirket logosu da bulunmuyordu.

Popular Mechanics’e göre, görüntülerin bir kısmı Nexus dergisindeki bir makaleden, komplo teorileri ve paranormal olaylar hakkında alınmış bilgilerdi. Söz konusu makale ise 1992 yılında NSA’ya karşı John St. Clair Agnew tarafından açılan bir davayı açıklamaktaydı. Konu hakkında konuşan Agnew, “ABD vatandaşlarını gizli bir şekilde öldürmek veya hastaları zihinsel olarak teşhis etmek için gizli psikolojik kontrol operasyonları yürütülmüş ve elektromanyetik teknolojiyi kullanıldığını iddia edilmiştir” dedi.  Agnew’in davasının sonucu bilinmese de bu durumun ülkemizde de ASELSAN mühendis ölümlerinde gündeme geldiği görüldü.

Kaynak: Webtekno

NOT: Yanlışlıkla gönderilen resimler pek çok zihin kontrol mağdurunun gayet iyi bildiği bir şematiği anlatan, internette yaygın olarak bulabileceğiniz anlatımlardır. Herhangi bir Top Secret statüsü yoktur. Hatta ve hatta zihin kontrol mağdurlarının gözlemleri ve bilimsel çalışmalar bağlamında çoğunun verdiği bilgi yanlış ve ilkeldir bile… Lütfen aşağıdaki linklerden elektromanyetik zihin kontrolünün tam içeriği hakkında bilgi edinmeyi ihmal etmeyiniz.

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 60 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

2 Comments

  1. Feyyaz kardesim saglikli net tespitlerin ve zekan icin Allahü Teala’ya şukurler olsun. Tabi cesaretine de. Masallah sana. Bu zihin kontrol cihazindan Ankarali bir manyakta da.var. Adi Semih olabilir. Kafasinda hic saç yok uzun kemikli elleri var. Zengin ve çalismayan biri ve cinsel sakatligi var. Kadinlara uyguluyor bu cihazi. Spirituel ve kisisel gelisim camiadan seciyor mağdurlarini. Pek cok mağdurunu bir hintlu meditasyon ögretmeni var turkiyede, bu hintli adamin kadin takipçileri arasindan seciyor ve gece gunduz surekli cinsel uyarimlarla kadinlari taciz ederek seksuel doyum sağlayan bir manyak. Bir sekilde elindeki cihazdan kadinlarin zihnine teljinler veriyor ve zihinde olusan görüntüleri cigazindan görüyor ve mağdurlardan cinsel enerji çekiyor. Bu sapık kel herifin siyasetle veya politikayla bir ilgisi yok. Sapık bir ateist ve kimseyle evlebmemiş ve cibsellik yasamamis tamamen cinsel taciz ve masturbasyon araci olarak kullaniyor. Cihaz yurt disi kaynakli ve elinde bir tabanca gorunumunden taciz ettigi kadinin enerji alanina bir seyler sıkıp zihni sabitleyen bir sey kullaniyor. Kadina korkularini sorarak veya yeni korkular edindirerek bir dinyalle caresuzligini hissettiriyor. Tum caresizlik ve korkulardan ozgurlesildiginde kisinin aleyhine kullanabilecegi bir sey kalmiyor. Bu adamin mağdur ettigi 11 kadin buldum ve hepsi bunu yapanin o hintli mefitasyon ogretmeni oldugunu saniyor oysa zengin tembel hazir yiyici cinsel organi sakat ahlaksiz Allahsiz bir masturbasyon bagimlisi turk bu zat. Ve masturbasyona girmediginde öfke ve korku krizine giriyor. Yasi 50 ustunde. Psikopatca sadist ve ruyalar verir cihazla ayrica her gece 4 gibi baslar bazi geceler tum gece ve gunduz de hep dinler ve guc savasi yapar. Aslinda zavalli biri ve uyku problemi var. Bu cihaza tav olmus ve almis.ve en az 25 senelik sapık ama cihaz elibde patlayacak. Yavas yavas herifin isi bitiyor ve masturbasyon krizi daha sık geliyor. Bu cihaz mağdurlarina demek isterim bu cihaz parayi bastiran bunun gibi sapiklarin da elinde var ve kadina esruhunum ben reljinini verir bu herif, bir de spirituel camia reenkarnasyona inandigi icin ben firavun akhenatonun enkarnasyonuyum sen de eskiden nefertutiydin telkini verir bu salak. Yalniz yasayan zengin tamamen kapak kafa gorunuste son derece kendine guvensiz insan bedenine yakismayan bir manyak. Feyyaz kardesim bu yazimi sitenizde ve diger payladim yerlerinizde yayinlarsaniz sevinirim insanlar isin siyasi olmayan boyutunu da bilsinler. Selametle, Allah’a emanet ol

    • Merhabalar; çok teşekkür ederim övgüleriniz için. Bahsettiğiniz olaylar ilgili detayları bilmemekle birlikte şunu söylemek isterim: Pek çok kişi çevrelerindeki bazı kişilerin özellikle kendilerini hedef alarak zihin kontrolü uyguladığını şüphe etmekte ve bu cihazın belli kişilerin elinde adeta bir beylik tabanca gibi bulunduğunu düşünmektedir. Böyle düşünülmesinin sebebi de yine zihin kontrolü vasıtasıyla sizin çevrenizdeki insanlar hakkınızdaki düşüncelerinizle oynanması ve çevrenizdeki insanlara karşı bir paranoya yaratılmasıdır. oysa ki olay bundan çok daha genel kapsamlıdır. ayrıca bir o kadar da mağdurların anlattığı kadar özel kapsamlıdır. Ayrıntılı bilgi için şu videoları izleyebilirsiniz:

      https://www.youtube.com/watch?v=lQDqTbSIea4

      https://www.youtube.com/watch?v=drJq5L_du8I

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*