28 Haziran 2017 – Bayram sonrasında telegram işkencesine genel bir bakış

En son 19 Haziran tarihinde yazdığım günlükten beri yaşadığım zihin kotntrolünde pek fazla değişiklik olmadı. Gün içerisinde yapılanlar, çevredeki insanlara uygulananlar ve kurulu bir saat gibi işleyen topluluk tipik rutinde devam etti.

Benim bu işkenceye karşı direncim ise özellikle bayramda biraz daha artış gösterdi. Çünkü işe güce ara vererek akraba eş dost faslından sonra evde tatil yaptım. Filmler ve kitaplar ile geçen bu tatil sırasında telegram işkencesinin yaptıklarına karşı aldırmazlık gösterebildim. Bu da psikolojik ve ruhsal enerjimi geri kazanmamı sağladı. Çalışırken de aldırmıyorum fakat en son yazdığımdan beri geçen zamanda bilinçaltımda meydana gelen o gereksiz reaksiyonlar dahi gerçekleşmedi.  Ha; rüyasız geçmeyen uykulardan ve PC kaynaklı rüyalardan bahsetmiyorum bile… Bir de arada sırada eski dost ile ilgili konuşacaksın, ona saygı duyacaksın, ne yapıyor olursa olsun gidip görüşeceksin gibi imalar yapıldı o kadar…

Bugün tekrardan i başı yaptım ve günün her anında, her yerde beni sinir etmek için yapılan tacizler doluydu. Daha çok O’nunla ilgili ve geçmişte gerçekleşen şeyler üzerinden psikolojik baskı yapmaya çalıştılar. Fikirsel ve düşünsel konulardaki saldırılar pek etkisini göstermedi.

Şimdilik bu kadar. Günlük geçim sorunuyla yuvarlanıp giderken elden geldiği kadar siteye yazmaya, en önemlisi de araştırma yapmaya çalışıyorum. Gelecek yazılarda görüşmek üzere. Telegram mağdurları, eğer ki söylemek istediğiniz bir şey varsa, İstanbuldaysanız ve görüşmek istiyorsanız lütfen irtibata geçmekten çekinmeyin.

Diğer günlük yazılarına buraya tıklayarak tam liste halinde ulaşabilirsiniz.

 

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 106 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*