27 Şubat 2017 02:40 – Savcılık şikayeti sonrası telegramcılar benimle oynamaya çalışıyor

Uyumadan önce yapılanları; gün içinde ortağım, ailem dahil olmak üzere dönen tiyatrolarla yapılan baskılardan bahsetmiyorum. Şimdi şu gece kitap okurken gün boyu bana verilen bazı telkinleri ve yönlendirmeleri not düşme ihtiyacı hissettim:

Sürekli “Deney bitiyor. Az kaldı.” şeklinde telkinler eşliğinde bana “İşkencecilerle karşılaşmam halinde olacaklar soruluyor ya da savcılığa verdiğim suç duyurusundan bir netice geleceği müjdeleniyor. Bunu doğrudan gönderilen seslerle yapıyorlar. Ben, etraftan aldığım duyumlar gereği 1 aydan aşağı bir sürede yanıt beklemezken ve tamamen aklından çıkmışken nedense böyle şeyler yaptılar. Öncelikle:

“Savcıdan bir şey çıkmaz. Kimi kime şikayet ediyorsun?” ya da “Dinleyen kişileri yakalıyorlar.” ya da “Telegrama ulaşamazsın. Kapatacaksın bu mevzuyu ve kendine hayat kuramayacaksın.” ya da “Biz de artık bunları yapmayacağız.” şeklinde her telden telkinler durmak bilmiyor. Yani ne yönde bir telkin olursa olsun bunların bir deney olduğunun farkına varmak zor değil. Beynime yönlendirdikleri sorular, semboller bazen istemsiz cevap vermeme sebep oluyor ve böylece kader yaratma faktörü devreye giriyor. Olası senaryolar hesabı…

Ama neden böyle bir şeye giriştiler? Ve neden şimdi? Galiba bazı kırılmaların yaşanacağı bir aya giriyoruz.

Diğer günlük yazılarına buraya tıklayarak tam liste halinde ulaşabilirsiniz.

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 106 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*