26 Şubat 2017 saat 15:57 – Telegramcılar işime çomak sokmaya çalışıyor

3 gün önce yazdığımdan beri pek değişen bir şey olmadı. Yeni ortağımla işe başladığımdan beri onun mesajlarının zamanlaması, mesajlarda yazdığı kelimelerle dışarıdaki etkenlerden dolayı aklımdan geçenlerin eş zamanlı olmam gibi saldırılarla oraya da çomak sokmaya çalışıyorlar. Sonuçta ya onların saldırılarına kulak verip asıl projede kaybolacağım, ya da aldırmayıp işimi yapmaya devam edeceğim.

3 gündür yapılan bu saldırılar binbir çeşit versiyona sahip. Mesela ortağımın da benden haberdar olduğuna ve telegramcının benzer numaralarla onun ağzından konuşmaya çalışmasına kadar. Ortağım aynı zamanda başka bir işte çalışıyor. Orada sinirini bozuyorlar, burada da bana saldırı yapıyorlar sonra yapacağımız işi sabote etmeye çalışıyorlar. Bunu yapıyorlar bir şekilde. Bu arada ortağım da bahsettiğim şeylere dair durumları fark etti. Anlattıklarıma inanıyor ve gerçek olduğunu düşünüyor. “Kader ajanları” ismini taktık bu oğlancılara.

En komiği de, dışarıdaki imalar ve şartlandırmalarla yeni ortağımın sinirli ve dobra konuşmalarının arkasına bizim kibarcık Eski Dost’u sığdırmaya çalıştılar. En çok da buna güldüm. Bu saldırıların özü de farklı kimliklerin, kültürlerin, mizaçların arkasına sığınıp size sinir olduğunuz şeyleri o mizaçla söyledikleri hissi yaratıp moral çökertmeye dayanıyor.

İleride bu zihin kontrol tekniğini örneklemelerle anlatabilirim, lazım olursa.

Onun dışında tam çalışacağım zamanda yapılan internet kesintileri, TV’de üzerime alınmam istenen yayınların olduğu sıralarda işimi sabote ederek yapılan kontrol çabaları gibi normal şeylerle geçiyor. Tam bunları yazdığım sırada da amansız bir diş ağrısı saplandı… TV’de ve tabii ki etrafta yapılan konuşmalar da telegram zihin kontrolünün temel kolonlarından malum..

Spora ara verdim, şu sıralar sokak müzisyenliğine devam ediyorum. Orada önümden geçen insanların hafızamdan kesitleri canlandırdığı anılarımdan tutun da, önüme atılan paranın miktarına ve zamanlamasına kadar, kurulu saat gibi işleyen neler var neler. Ama ben sessizce işimi yapıyorum. Orası gerçekten çok fena kısır bir döngü. Tüm olay örgümle beraber anlatsam aklınız durur.

Son olarak gittiğim yerlerde de yine bana bunları yapanların her an etrafımda olabileceğine dair psikolojik baskı yaratmaya çalışıyorlar. Bir de savcılığa verdim şikayeti ve oradan çıkacak olası sonuçlar sonrasında yapacaklarımı düşünmeye zorlayıp beni baskı altında tutmaya çalışıyorlar. Ve tabii kafamda O’nun sesiyle konuşmaya çalışan telegramcı da cabası. Gece sağ salim uykuya dalmak uzun süredir imkansız benim için. Tam uykuya dalarken mutlaka bir saldırıyla karşılaşıyorum. Sonra ya sinirleniyorum ya da uykum açılıyor. Uzun süre yatakta kıvranıyorum.

Bir de tabii bunları yaptıktan sonra “Aldırmayacaksın. Görmezden geleceksin.” şeklindeki alay etmeler devam ediyor. Dışarıdaki tiyatroları demiyorum sadece, kafamın içine gönderilen sesleri de görmezden gelecekmişim…

Diğer günlük yazılarına buraya tıklayarak tam liste halinde ulaşabilirsiniz.

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 106 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

2 Comments

  1. Islıkçıların da beyni sisteme bağlı. Siz bulunduğunuz konuma gitmeden evvel yerlerini alıp siz oraya gittiğiniz vakit devreye girerek jest ve mimikler veya yanınızdan geçerken sizin duyabileceğiniz şekilde sizinle ilgili konuşmalarla sizi etki altına almaya çalışırlar. Amaç ne bilmiyorum. Bir insanın sadece sinirlerini bozmak için böyle bir şerefsizliğe imza atmaları ne kadar mantıklı anlayamıyorum. Bunlar erkek bile değiller. Erkeklikleri zihin kontrol bilgisayarının yaydığı elektromanyetik sinyallerin dalga boyuna bağlı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*