23 Ocak 2017 saat 04:00 – Telegram ve yasadışı istihbarata karşı kolları sıvarken

Telegramla ilgili çalışmalarıma hız vereceğim bir haftaya giriyorum. Tam da beklediğim gibi doktorun hafta başlamadan bir saldırısına maruz kaldım. Artık neyi ne zaman yapacaklarını az çok tahmin edebiliyorum. Ama neden yaptıklarını bazen hala çözemiyorum. “Abi sen bi sor kaç para diye?” şeklinde peşinize takılan parfümcüler gibiler…

Akşam yalnız ve kendimle baş başa olduğum saatlerde yoğunluk kazanan saldırı yine eskilere, O’na, O’nunla olabilecek hayatın hayallerine yönelikti.  Zaten aldırmadan geçiyorum. Ama ne yalan söyleyeyim, kırk yılın başı oturup biraz O’nu düşünmek, öyle hayallere dalmak benim de içimden geldi. Fakat çok uzun sürmedi, karşı koydum ve kurtuldum. Yeminimi unutmam. Artık geceleri düşündüğüm şey onlar. Çalışmalar başlıyor… Zaten birkaç kere bana blöf olması imkansız bir şekilde girişeceğim eylemlerden çekindiklerine dair işaretler verdiler.

Unutmadan; bugün Facebook ve Twitter ile ilgili çalışmalar yaparken interneti yavaşlatmak, onaylama kodu için arayan twitter telefonuna müdahale etmek, tüm bunlar esnasında aile bireylerime sinir bozukluğu vererek daha da üstüme gelmek gibi sabote edici çalışmalar da oldu.

Gelecek günlerde bilgi vermeye devam edeceğim…

Diğer günlük yazılarına buraya tıklayarak tam liste halinde ulaşabilirsiniz.

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 106 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

1 Comment

  1. size şöyle bir taktik verebilirim. önce savcıya gidip takip edildiğinize ve can güvenliğinizden endişe ettiğinize dair şikayette bulunun. hatta abiniz de kendisinin de takip edildiğine dair savcıya başvursun. sonra olası gang-stalker’lardan birini sizi takip ederken yakalayın ve hemen polisi arayıp şahıstan şikayetçi olun. lakin gerçek bir gang-stalker’ı yakalamaya çalışın. zira hata yaparsanız daha sonra yapacağınız ihbarlar ciddiye alınmayabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*