2016 Aralık ayı ortalarından bir karalama

Telegram işkencesinin sıklaştığı zamanlarda kafamdaki elektromanyetik çilenin ve düşüncelerin bir araya gelince yarattığı patlatıcı etkiden kurtulmak için yazdığım birkaç not ve birkaç dize. Zihin kontrolcülerin bu seferki hedefi geçmişten gelen özel hayatıma dair zayıflıklar değil, sosyal adalet konusundaki hassasiyetimdi. Yer yer adalet duygumu yoklayıp benim bu konudaki duyarlılığımı yok edip edemeyeceğini deniyorlar. Adaletsizlik olduğunu gördüğüm şeyler konusundaki fikrimi değiştirip bugünkü sistemin kusursuz olduğu, başıma gelen her şeyi kabullenmem gerektiği konusunda aynı hipnotik işkence metotlarını kullanarak baskı yapmaya çalışıyorlar. Günlüğün öncesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Birincisi; ben geçmişteki anılarımla beraber bunu da hiçbir şekilde değiştiremeyeceğini, yapılan her şeyin bumerang etkisi yaratacağını söyledim.. İkincisi, daha dünkü yazımda 1984 romanındaki mankurtlaştırma, “Sen aslında şöyle düşünüyorsun.” diye kişiliği değiştirme çabasına dair alıntıdan bahsetmişken; sizin işkence yaptığınız insanı da kendi zeka seviyenizde sanıp bu konularda ısrar etmeniz gerçekten beni güldürüyor. Bunları yaptığınız sırada güldüğümü de görüyordunuz zaten…:)

Kendi içimde hapsolmuş adalet duygusu ile gücümün ve becerilerimin bir şeyler yapabilmek, bir iki işin ucundan tutabilmek için yeterli olmasına rağmen işkence sebebiyle  bunları gerçekleştiremememin birleşmesi sonucunda bu duygu ve düşünce fırtınasının içimde patlamaması adına şu dizeler döküldü kalemimden:

HER CEZA

HER KANUN KABUL EDİLEBİLİR

EĞER Kİ HERKESE NE ŞEKİLDE UYGULANDIĞI GÖRÜLEBİLİYORSA

BEDEL ÖDENİR

CEZA ÇEKİLİR

ÖDÜL ALINIR

BİNALAR DİKİLİR

ÜLKELER, ŞEHİRLER KURULUR

LAKİN HİÇBİRİNİN ANLAMI YOKTUR

EĞER Kİ KANTAR GÖRÜLEMİYORSA

EĞER Kİ BAŞARI CEZAYI

BAŞARININ KANI İSE ÖDÜLÜ GETİRİYORSA

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 106 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*