20 Ocak 2017 saat 03:11 – Telegram işkencesini arkadaşlarıma anlatışım ve sonrası

Son yazdığım günden beri kayda değer çok ciddi bir saldırı yok. Arada sırada yaratılan kaşıntı, ağrı gibi bedensel tacizler dışında durgun geçti. Genel olarak tarih, kitap, telegram gibi uğraşlarla vakit geçirdim. Liseden en yakın arkadaşlarımdan G. ile buluşup bu meseleyi ona da anlattım. Yaklaşık bir hafta öncesinde de Gemi İnşaat’tan bizim arkadaş grubuyla toplandığımız bir gün topluca hepsine anlatmıştım. Bizim tayfa ve birkaç arkadaşları vardı. Bir de bazı aile bireylerim biraz haberdar.

Bedensel taciz dışında uyurken ufak tefek kelimeler de oldu ama kayda değer bir şey yok dediğim gibi..

Bundan önceki durumlarda, birkaç günümü rahat geçirdikten sonra beni tekrar kendilerine çekmek için büyük saldırılarda bulundular. Bir döngü gibi.. Yakında onlardan biri meydana gelebilir.

Bu sinir ederek kendilerine çekme mevzusu bugün de oldu, şimdi aklıma geldi. Mesela oyun oynarken bazı semboller, rakamlar, konuşmalar size bir şey çağrıştıracak şekilde ayarlanır. Kısa süreli bir telegram ile basmak istemediğiniz tuşlara, vs. basarak yanarsınız, sinirlenirsiniz. Birkaç saniye önceki imaların etkisiyle de olaylar kopup gidebilir. Ama yemedim.

Bu aralar oyunları kullanarak böyle şeyler yapmaları ve çok rahatsız etmemeleri sanki keyfimi yerine getirmek istiyorlarmış gibi bir izlenim yaratıyor. Hadi hayırlısı…

Diğer günlük yazılarına buraya tıklayarak tam liste halinde ulaşabilirsiniz.

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 106 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*