18 Ocak 2017 saat 01:15 – Telegramcıların acınası, iğrendirici durumu üzerine bir not…

Bugün kendimi gerçek anlamda önümdeki işlere verebildim. Doktorla herhangi bir sorun olmadı. Yatana kadar bir şey olursa yazarım zaten.

Ama sigara içerken aklıma bir şey geldi. Şimdi bu telegramın haberi olacak şekilde çilesini çeken insanlara çeşitli amaçlar için bu yapılıyor. Mesela zihinlerini yeniden şekillendirerek fikirlerini sabote etmek. Hafızasına ulaşıp yapılan tacizler ile sorgulamak gibi.. Yani kısacası zihnindekiler ve bunların dışavurumu dikkat çekebilecek insanlara uygulanıyor. İyi ya da kötü anlamda dışavurum… Kitlesel deneyde zaten masum insanların haberi olmadığı bir algı yönetimi mevcut.

Soru şu: Hücrelerde işkence gören terör suçluları haricinde telegram; herhangi bir insanda istenen etkiyi yaratabildi mi? Mesela Salih Mirzabeyoğlu fikirlerinden vazgeçmesi ve Kemalizmin yeni ideolojisini yazması için telegram işkencesine maruz kalmış.Keza Tek Nath Rizal de mücadelesine devam ediyor.  Sivil, kobay mağdurlar arasında olan benim çektiğim işkence onlarınkinin tırnağı bile olamaz ama gördüğüm kadarıyla eskiden neysem hala oyum. Korku, telkin, asimilasyon yöntemiyle edindiğim bir şey yok. Peki o zaman doktor: Bu telegramı tam olarak neden kullanıyorsun? Daha fazla kişinin haberi olup da kendi mezarınıza bir kürek daha toprak atmaktan başka neye yarar yaptıklarınız? Bildiklerinizi ve sahip olduklarınızı adalet için, halk için kullanmak varken neden bu ruhu satılmışlık?…

 

Diğer günlük yazılarına buraya tıklayarak tam liste halinde ulaşabilirsiniz.

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?

ŞÜPHELİ SÖYLEMLERİ BULUNAN T. HAKKINDA: ZİHİN KONTROLÜ İNCİRLİK ÜSSÜNDEN Mİ UYGULANIYOR?

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

Konuyla ilgili diğer yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *