19 Ocak 2017 saat 10:00 – Yapay telegram rüyalarıyla başlanan bir gün

Güne yine uykumda zihnime girilmesiyle, yaratılan yapay rüyalarla başladım. Haliyle uyku kalitem bozuluyor, beynim yeterince dinlenmiyor ve telegramın yorucu, manipüle edici etkileri bana uygulanmaya çalışılıyor.

Anladığım kadarıyla telegramcılar rüya yoluyla benden bazı cevaplar alıyor. Gönderdikleri birtakım sembollere, Inception filmindeki gibi hayali mekanlara, olaylara veya hafızamdaki yerlere, kişilere uyku halindeyken aynı şekilde cevap veriyorum. Dolayısıyla zayıf noktalarım ve yapmak istemediklerim konusunda beynim daha dürüst oluyor.

Bunun dışında sadece dalga geçmek için yaptıkları da oluyor. Mesela gün içine doktora verdiğim küfürlü cevaplara bir cevap; O’na dair garip garip rüyalar, vs. Her şeyi hayal meyal, parça parça hatırlıyorum. Zaten hatırlamaya da çalışmıyorum.

Bu adamlar canavar. Sizin için en kutsal olan şeyleri bir paçavraya dönüştürürler, sonra da bunun kişisel olmadığını ve fazla alınganlık yapanın siz olduğunuzu söylerler.

Evet; insanların rüyasına adeta bir karabasan, bir kötü cin ya da bir evliya gibi girmenizi sağlayan makineler varken; halen dualarınızın, sadakatinizin sizi koruyacağını mı düşünüyorsunuz?

Diğer günlük yazılarına buraya tıklayarak tam liste halinde ulaşabilirsiniz.

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 106 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*