19 Ocak 2017 saat 10:00 – Yapay telegram rüyalarıyla başlanan bir gün

Güne yine uykumda zihnime girilmesiyle, yaratılan yapay rüyalarla başladım. Haliyle uyku kalitem bozuluyor, beynim yeterince dinlenmiyor ve telegramın yorucu, manipüle edici etkileri bana uygulanmaya çalışılıyor.

Anladığım kadarıyla telegramcılar rüya yoluyla benden bazı cevaplar alıyor. Gönderdikleri birtakım sembollere, Inception filmindeki gibi hayali mekanlara, olaylara veya hafızamdaki yerlere, kişilere uyku halindeyken aynı şekilde cevap veriyorum. Dolayısıyla zayıf noktalarım ve yapmak istemediklerim konusunda beynim daha dürüst oluyor.

Bunun dışında sadece dalga geçmek için yaptıkları da oluyor. Mesela gün içine doktora verdiğim küfürlü cevaplara bir cevap; tek aşkıma dair garip garip rüyalar, vs. Her şeyi hayal meyal, parça parça hatırlıyorum. Zaten hatırlamaya da çalışmıyorum.

Bu adamlar canavar. Sizin için en kutsal olan şeyleri bir paçavraya dönüştürürler, sonra da bunun kişisel olmadığını ve fazla alınganlık yapanın siz olduğunuzu söylerler.

Evet; insanların rüyasına adeta bir karabasan, bir kötü cin ya da bir evliya gibi girmenizi sağlayan makineler varken; halen dualarınızın, sadakatinizin sizi koruyacağını mı düşünüyorsunuz?

 

Diğer günlük yazılarına buraya tıklayarak tam liste halinde ulaşabilirsiniz.

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?

ŞÜPHELİ SÖYLEMLERİ BULUNAN T. HAKKINDA: ZİHİN KONTROLÜ İNCİRLİK ÜSSÜNDEN Mİ UYGULANIYOR?

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

Konuyla ilgili diğer yazılar

One Reply to “19 Ocak 2017 saat 10:00 – Yapay telegram rüyalarıyla başlanan bir gün”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *