11-13 Ocak 2017 cıvarı bir adalet, uyanış yakarması

Doktor sosyal adalet ve fakirlik konusundaki görüşlerime saldırmaya devam ediyor. “Köle“, “Çalışsaydın. Zengin olmak suç mu?” gibi sözleri beynimin içinde yankılandırarak zaafım olduğunu düşündüğü bir başka yönden bana işkence yapmaya, beni yine birkaç gün süren o mahmur, o cinli gibi hallerime sokmaya çalışıyor. Aklı sıra zengin olmak suç mu derken beynime yaptığı işkenceleri de fark ettirecek ve bunu tüm zenginlere bağlamamı sağlayacak. Bir yerlerden mantıklı düşünme kabiliyetimi kaybedeceğim ki ya kontrol dışı bir şeyler yapacağım ya da zihnimi yeniden şekillendirmesi için ona fırsat vermiş olacağım.

Ha bir de; bu hassasiyetimi kullanarak beni bazı yanlış yollara sürükleyip sürükleyemeyeceğini, en sonunda da kendisini haklı çıkaracak bir sebep olup olmayacağını yoklamak istiyor olabilir. Daha önceki yazılarımdan birini söylemiştim: Telegram; toplumsal huzura ve devlet güvenliğine saygı duyan insanları dahi olmayacak noktalara getirmeye çalışır. Söz konusu düşünceler aklının ucundan bile geçmeyen insanları kendi batağına çekerek ilgili makamlara kendisinin gizli kapılar ardında gerekli olduğunun izlenimini vermeyi amaçlar. Olay basit: X kişisine zaten tüm düşüncelerini ve hafızasını görebildiğin için zaafları üzerinden saldırmaya çalışırsın. Mesela fakirlik ve adalet olsun. Bu çocuk da biraz deli doluysa gider yobazlaşan bir hal alacak yollara sapar. Artık hangi örgütten, hangi yasa dışı eylemlerden yakasını paçasını toplarsınız bilmem. Ama sonuç: Biz bu adamı boşuna dinlemedik. Boşuna zihnini kontrol etmeye çalışmadık. Sayemizde engellediniz…

Olmayan suçluları, olmayan eylemleri var edip kendini bir b.k sanmak senin işin doktor… Bu aslında Salih Mirzabeyoğlu’nun söyledikleriyle de örtüşüyor. Aynı doktor musun değil misin bilmiyorum ama, onu aslında düşünmediği şeyleri yazmaya zorlayıp yeni Kemalizm ideolojisini yaratmaya zorlamak istemişsin(iz) ya. Aynı mantık.. Siz dünyada gereksiz, çevresine zararlı ışınlar saçan yabancı bir cisim gibisiniz. Elbet bir gün o radyoaktifliğiniz bitecek ve tüm çıplaklığınızla görüleceksiniz.

Ama neyse ki hiçbirimiz senin gibi yaşına rağmen 10 yaşında, ilgi görmemiş çocuk gibi davranacak kadar hayat tecrübesizliğine sahip değiliz. Senin ortaya attığın saçma sapan laflar beynimizde sadece geçici bir tümördür. Cipslerinle, kolalarınla o makinelerin ardından yaptığın numaralarla farklılıklarına aldırmadan birbirini seven, adalete duyarlı olmak için gerekli terbiyeyi almış olan insanların arasını açamazsın. Ben şimdiye kadar birisinden “Ben o fakiri sevmiyorum.” “Ya da ben onu sevmiyorum çünkü zengin.” cümlesi duymadım. Sen bunları yaratarak kendi konumunu kurtarmaya çalışıyorsun galiba… Hayatın şans faktörünü ve herkesin farklı meziyetlerle, avantajlarla doğması gerçeğini kabullenemeyip insanlara bu zulümleri yapan, kendini iyice izole edip yapayalnız kalan sensin. Yarın bir gün seni ya da senin pis tohumlarını bugün orada çalışmanı sağlayan hiç kimse kurtaramayacak…

Gelin görün ki bu zorlamaların beyin kimyamda yarattığı etkiyle şu dizeler döküldü amatör şair kalemimden:

“Madem her yerdeler,

Madem onların sözü geçiyor her yerde,

Sürdürmenin anlamı nedir ki bu iğrenç oyunu

 

Gözleri, kulakları varsa her yerde,

Onlardan iz kalıyorsa zihinlerde, düşüncelerde,

Söyleyin dostlar; onlara hizmetten başka

Neye yarar yaptıklarımız?

Kime iyilik sağlar fedakarlıklarımız?

 

Savaşçılardan daha iyi besleniyorsa süs köpekleri,

Ne için, kim için yaşıyoruz bir düşünün

Savaşçılar dediğim bugünün işçileri, en önce ölenleri

Bizim için sonuç aynı, bırakın onlar için ter dökmeyi,

Siz sürünürken bu sefer süs köpekleri de ölsün

 

Bizler çayımıza süt katamadığımız için ölmeyiz

Hoş zaten bize ölmek basittir

Ama anlayın artık, yaşatan tek şey o kel göbeklileri

Bizim boşverdiklerimiz, bizim havale ettiklerimizdir.”

 

Diğer günlük yazılarına buraya tıklayarak tam liste halinde ulaşabilirsiniz.

 

 

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?


BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

About Feyyaz Yükselci 122 Articles
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisiyim. 1993 doğumluyum. Maruz kaldığım telegram zihin kontrol işkencesini not aldığım günlükleri, araştırmaları Düşünce Polisi'nde yayınlıyorum ve diğer tüm zihin kontrol mağdurlarının çalışmalarını da paylaşıyorum. Sitedeki yazılardan telegram zihin kontrolünü ilk defa duyan birisi olarak rahatlıkla bilgi edinebilir, tüm gelişmeleri birincil kaynaktan takip edebilirsiniz. Telegram zihin kontrolü bir komplo teorisi değildir. Son derece yakınımızda olan bir insanlık suçudur. Elbet bir gün kanıtlanacaktır ve suçlular işlediklerinin hesabını verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*