Telegram zihin kontrol işkencesi 8 – Zihin kontrolünü nasıl fark edebiliriz? Belirtileri nelerdir?

Bazı insanlarca fark edilen ve herkese uygulanan elektromanyetik zihin kontrolünü nasıl fark edebiliriz? Çevremizde ve üzerimizde ne tarz belirtilere dikkat etmek gerekir?

NOT: İstisnasız olarak herkes bunu fark edebilir. Çünkü tüm insanlara uygulanıyor. Sadece belirtilere dikkat etmeniz ve gerekeni yapmanız yeterli… Herhangi bir ezoterik bilgiden ya da kadim bir bilgiden söz etmiyorum. Gizli servisler tarafından uygulanan ve elektromanyetik esaslara dayanıp kanıtlanmayı bekleyen bir durumdan söz ediyorum. Video biraz uzun, 1 saar kadar… Boş vaktinizde videoyu açıp pencereyi kapatıp dinleme moduna alabilirsiniz… Teşekkürler…

Ayrıca: Videoda bahsettiğim diğer yazıları da aşağıdaki sabit linklerden izleyebilirsiniz.

ELEKTROMANYETİK ZİHİN KONTROLÜ NEDEN VE KİMLERE UYGULANIR? AMACI NEDİR?

TELEGRAM ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK EDEBİLİRİZ? BELİRTİLERİ NELERDİR?

ŞÜPHELİ SÖYLEMLERİ BULUNAN T. HAKKINDA: ZİHİN KONTROLÜ İNCİRLİK ÜSSÜNDEN Mİ UYGULANIYOR?

BİRİNCİ YAZI: ESKİ DOST, SİBER TACİZLER VE ZİHİN KONTROLÜNÜN AYAK SESLERİ

İKİNCİ YAZI: ZİHİN KONTROLÜNÜ NASIL FARK ETTİM? TÜM İNSANLARA UYGULANDIĞINI NASIL GÖZLEMLEDİM?

Konuyla ilgili diğer yazılar

3 Replies to “Telegram zihin kontrol işkencesi 8 – Zihin kontrolünü nasıl fark edebiliriz? Belirtileri nelerdir?”

  1. Kardeşim teknoloji henüz burada değil. Seni dikkatli dinledim ama somut hiç bir şey söylemedin. Bu kadar kontrol sadece Allah cc a aittir. İlmi ile her şeyi kuşatır. Ama insanlık için bu asla mümkün olamaz. Senin başka işin yok mu ?

    1. Başka işim gücüm var Halis Bey, bu sonradan ortaya çıkan bir uğraş… Benim ve diğer mağdurların yaptığı gözlemler, zihin kontrolünü yapabilecekleri muhtemel yöntemler üzerinde düşünüldüğünde elektromanyetizma, beyin haritalama teknolojileri beyin bilgisayar arayüzleri ve yapay zekada karar kılınıyor. Zihin kontrol cihazlarının atası niteliğinde olabilecek onlarca tıbbi ve askeri cihaz her yıl fuarlarda sergilenirken; her gün zihinlerin kontrolü adına bilimsel çalışmalar kamuya duyrulurken siz teknoloji henüz burada değil, bu kadar kontrol sadece Allah’a ait gibi savları hangi araştırmaya dayanarak söylüyorsunuz?

      Ayrıca; somut hiçbir şey söylemedinden kastınız nedir? Yani ne sunmam gerekiyor size? Eğer ki teknik, bilimsel bir kanıt falan diyorsanız; karşımızda milyarlarca dolarlık bütçelerle çalışan insanlar varken bizim bir taraftan zihnimiz onların tesiri altındayken bir taraftan da derme çatma bilgimizle, imkanlarımızla çalıştığımızı hatırlatırım. Eğer buysa dediğiniz yani doğru cevabı verdiysem; biraz sabır, anlayış ve mantık yürütme ihtimalinden başka bir şey söyleyemiyorum size şimdilik… Ha; sizin varsa çalışmanız dinliyorum ayrıca.

    2. zihin kontrol tamamen gerçek. ve şu anda saha çalışması yapılıyor. ben kendimden biliyorum maalesef. belki 50 sene sonra topluma uyguluyacaklar. bunu pek çok filmlede pekiştirip insanlara alıştırıyorlar yavaş yavaş. şu anda tek emelleri insanları kendi çıkarları için yönlendirmek yada robotlaştırmak. kendileri diğer insanların haşa tanrısı olarak gören, bir sapkın bir zümreden bahsediyoruz. Allah kimsenin başına vermesin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *